Royal Fellow

border collies

Dancing Shelly Royal Fellow - Indy

...můj nejlepší přítel


Indy...
Přála jsem si mít štěně po Báje a mrzelo mě, že se mi to nejspíš nepodaří - čtyři psi, to už je přecijen hodně a pátý nepřicházel v úvahu... A pak přišla z nenadání Indy :) A já si uvědomila, že nám vlastně ve smečce chyběl přesně takový parťák, jakým je ona. Přišla pátá, ale zaplula k nám, jakoby tu byla celý svůj život a  navázala se na nás, jakobychom se ani nikdy nerozloučili. Prostě nás obohatila.
Oddaná fenka, která jde do všeho s nadšením (ne však bezhlavě). Miluje pohyb, triky, skoky. To všechno si užívá při dog dancingu, agility, dog frisbee. Velmi se mi líbí její pohyb. Je vnímavá, ale ne přecitlivělá, je sebevědomá, nekonfliktní a velmi, velmi žravá :-D
Oceňuji na ní její will to please a drive při práci. Je rychlá, přesná, energická. Nepřetáčí se, v agility hezky tahne dopředu. Skoky má parádní, přála bych takové její mamince Báje.
 


Datum narození:
3. 8. 2015
Maminka: Bye Bye Worries Royal Fellow
Tatínek: Quickstep Dancer z Černobílých
Výška:  47,5 cm
Délka:  54 cm
Váha: 17 kg
 
DNA CEA:  normal
TNS: normal
CL: normal
MDR1: normal
 
DKK: A
DLK: 0/0
OCD:
nepostižena
CEA/PRA: nepostižena
glaukom, goniodisgenesis, katarakta: nepostižena


Skus: nůžkový
Barva srsti: blue merle
Barva oka: modrohnědé

ZKOUŠKY:
ZZO
ZOP
NHAT
F1
canisterapeutický test

Aktivně se věnujeme:
agility (Indy běhá v LA1)
dog frisbee
dog dancingu a psím trikům
pasení zatím v začátcíchVíce o Indy:
Indy je u nás od svých 3,5 let. Odkoupila jsem ji od její původní majitelky, která se v tomto jejím věku rozhodla, že už ji nechce, že si "nesedly". O Indy hezky nemluvila, rozhodla jsem se tedy ji odkoupit s tím, že ji dám dohromady a pravděpodobně pošlu dál člověku, který si jí bude vážit víc než její původní majitelka. Od prvního okamžiku, kdy jsem Indy potkala, bylo jasno, že u nás zůstane. Bylo to jako mávnutím kouzelného proutku, Indy byla skvělá, do smečky zapadla jakoby s námi žila celou dobu, žádné rovnání se konat nemuselo. Padlo rozhodnutí a já si ji nechala. K mému milému překvapení Indy pracovala vždy s nadšením, nikdy mě nenechala ve štychu, o čemž svědčí i čtyři složené zkoušky během pro ni velice náročných dvou měsíců, kdy první patřil především nezbytnému dosvalování a navracení sebevědomí, druhý tréninku poslušnosti od základů. Od majitelky odešla bez jediné zkoušky či vyšetření. Vše absolvovala u nás. Jsem moc ráda, že k nám tato psí slečna přibyla. Je mi líto, že do svých 3,5 let byla s člověkem, který s ní neuměl pracovat a který ji nedokázal docenit. Věřím, že Indy už má domov, kde se cítí skutečně milována. Ono to totiž na ní jde dost vidět :) Je veselá a vděčná.

 
 
 

 
 
Kontakt

Mgr. Anna Hrochová
Třebenice

anna.hrochova@royalfellow.cz basscoffeezlantikova@seznam.cz
+420 777 858 232