Royal Fellow

border collies

Novinky

...můj nejlepší přítel

25.09.2014

Tábor je za námi! A máme výsledky ;-) 6. 8. 2013

Další tábor dog dancingu a dog frisbee je opět za námi. Čtvrtý ročník se vydařil perfektně. Nasbírali jsme spoustu inspirací a vychytávek od nejlepších trenérek Alenky Smolíkové (dog dancing) a Lucky Schönové (dog frisbee). Fotky z tábora najdete tady.

A máme výstupy. :-)

Po neustálém vykrucování se ze závodů v dog frisbee jsem se konečně překecala a šla do toho. Ihned po táboru jsem nás s Coffee přihlásila na minidistance při Ústeckém psím festivalu. A zadařilo se. Z celkového počtu 39. týmů jsme skončily na 17. místě. Což je pro mě na první závody prostě parádní. 

25.09.2014

Bája má další VN1 z Mladé Boleslavi :-) 2. 7. 2013

Naše milá Bája - Bye Bye Worries Royal Fellow, kromě toho, že dělá úžasné pokroky v dog dancingu, také skvěle prezentuje na výstavě. Roste z ní krásná slečna - říká chovatelka i panička, tudíž naprosto nezaujatě :-). V Mladé Boleslavi si na Klubové výstavě KCHMPP vyběhala krásné VN1! Pozadu nebyl ani bráška Bilbo - Brave Heart Royal Fellow - také VN1. VN2 si odnesl kdo jiný, než úžasný Bastík - Bastien Kind Hearted Royal Fellow :-)
25.09.2014

Coffee si na Happymíčku vyběhala druhé místo! 26. 6. 2013

Coffee byla po roce opět na flyballových závodech. Se svým družstvem Forpes Pohoda si vyběhala krásné druhé místo ve čtrvté divizi. Máme ohromnou radost! Amálka si bohužel vymkla zadní nožičku a závodů se proto nemohla účastnit. Celé družstvo tak muselo běhat jen exhibičně. :-( Celý víkend jsme si ale perfektně užili. S Forpesem se prostě běhá na pohodu :-)

Setkali jsme se také s částí Royal Fellow rodinky. Prckům se daří skvěle!

01.01.2010

Štěňátka mají za sebou první úspěchy! 25. 5. 2013

Víkendová výstava Nord Bohemia Canis znamenala pro štěňátka Royal Fellow výstavní premiéru a zároveň první úspěchy. Ve třídě puppy se vystavovalo pět prcků z vrhu (celkem sedm). V holčičkách to vyhrála naše Bája - Bye Bye Worries Royal Fellow, v klukách Bilbo Ivči Kotlabové - Brave Heart Royal Fellow. I ostatní štěňátka skvěle prezentovala naší chovatelskou stanici. Posuzujícímu MVDr. Šimkovi se líbila celá třída kluků - vždyť jsme jí také celou obsadili :-). VN2 získal Bastien Kind-hearted, VN3 Big Boss is Your Royal Fellow, N4 si odnesl Buddík. Štěňátka dostala za své výkony i Royal Fellowský diplom. Zastloužili si jej však také majitelé, kteří svou první výstavu s prckama zvládli na jedničku! Děkujeme!
01.01.2010

Z holek jsou canisterapeutky. Oficiálně!

Mám skuteně velikou radost, že na své stránky mohu napsat tu krásnou novinku - Amálka a Coffee složily povahové zkoušky a tím se staly canisterapeutickými profíky. Náročné zkoušky v nepříjemném mrazu ustály obě naprosto krásně. Tím se přidaly do týmu dalších báječných psů, kteří rozdávají radost lidem a posouvají tak vztah mezi člověkem a psem na vyšší úroveň. Teď se musím doškolit já, abych holky v jejich umění dohnala. :-)
01.01.2010

Dastík je v časopise!

Hlásím zprávu, že tatínek našich ratolestí, Dastík, je v časopise "Haf&Mňau" :-) Také Coffee s Amálkou byly již několikrát v novinách ;-) Zde je odkaz na článek, ať vidíte, jaké máte "slavné" příbuzenstvo. http://litomericky.denik.cz/zpravy_region/mate-cipovane-psy-pokud-ne-hrozi-pokuty-20130119.html Závěrem také připomínám, že je nutné tento týden štěňátka odčervit (kromě Bastíka, ten už to má za sebou). Vhodné přípravky máte přilepené na pasu štěňátek. Odčervení proveďte určitě minimálně se čtyřdenním odstupem od očkování. Nejlepší je alespoň týdenní odstup jednotlivých úkonů. Očkování Vás čeká příští týden.
01.01.2010

A je to!

Štěňátka jsou u nových páníčků! První šli tři kluci, holky se s Coffee i jejich rodným bydlištěm rozloučily až naposled. Ze všech domovů mám jen samé pozitivní zprávy. Prckové docestovali v klidu, někteří plakali, jiní ne, ale výsledek byl všude stejný. Všichni si je hned zamilovali a prckové jim dělají radost. Byt je znovu v "lidském" stavu. Po štěňátkách jakoby nezůstalo ani památky, jen rozkousaná korková podlaha a pokousané brýle připomínají, že se nám život v uplynulých sedmi týdnech obrátil vzhůru nohama. Je tu klid a pohoda, ale přeci jen trochu smutno. Veselejší je však to, že se nám dostává pozitivních ohlasů z nových rodin štěňátek. Z toho mám obrovskou radost. V Royal Fellow se štěňátkama přibyla také jedna úžasná psí duše - máme novou členku - Bye Bye Worries Royal Fellow, neboli báječnou Báju :-) Umí už ve svých osmi týdnech krásně přivolání, sedni, pilujeme otočku, lehni a začali jsme učit "dej pac". Všechno ale jen po malých lžičkách, ať si užívá dětství :-) A v galerii je naházeno spoustu nových fotek.
01.01.2010

Řádíme jak pominutí :-)

Štěňátkům jsou čtyři týdny, jsou z nich pořádné chlupaté kuličky a dělají radost. Hnízdo coby porodní bedna už je vůbec nezajímá. Objevují všechna zákoutí, dovádějí spolu, s Amálkou i s kočičíma kámošema, z čehož zejména kočičí část demoliční čety zas tak odvařená není, ale chvilku to vždycky zvládne. Velice svědomití jsou malí ďáblíci v mazlení s návštěvami. Příchozí vítají s plným nasazením. Maminka Coffee dbá na správnou výchovu a nenechá si už líbit úplně všechno. Baští se masíčko a pije stále mlíčko. Spí se všude, kde to jde a je se taky tam. Fotí se rádo, tak přidávám nové fotky zde. ;-) Jsou z návštěvy tatínka Dastíka a tety Káji. Více fotek najdete v galerii. Aktualizovala jsem také sekci "štěňata"
01.01.2010

Rosteme jako z vody!

Štěňátkům je sotva 16 dní a přeci už koukají, běhají, hrají si, ocumlávají se, jsou prostě rozkošní. Maminka Kafíčko je šikovná a nepatří mezi žádné matky-histerky. Ráda si občas vyčistí hlavu na procházce a potom se znovu věnuje mateřským povinnostem. Je skvělá! Máme velikou radost, že každé ze štěňátek už se může těšit na svého nového páníčka, protože všichni malí pupínové už své páníčky znají. A koho ještě neviděli osobně, tak brzy potkají! Fotografie z šestnáctého dne najdete zde. ;-)
01.01.2010

Tady jsme!

První štěňátka již viděla své budoucí majitele. Některá již dokonce mají závaznou rezervaci, jiná štěňátka se na své budoucí majitele ještě stále těší. Tady jsou cvalíci v celé své kráse. Krásně přibírají na váze a předhánějí se, kdo vypije více mlíčka. Coffee se po porodu dobře zotavuje. Všechna štěňátka jsou po vynikajících rodičích, výstavně i sportovně vedených. Oba rodiče mají navíc HD i ED A, OCD nepostiženi. Jsou prostí všech očních vad a DNA CEA, TNS, CL i MDR1 normal! Více fotek pod tímto odkazem. A zde jsou nové fotky - ze sedmého až desátého dne.
1..151617..20
Kontakt

Mgr. Anna Hrochová
Třebenice

anna.hrochova@royalfellow.cz basscoffeezlantikova@seznam.cz
+420 777 858 232