Royal Fellow

border collies

Novinky

...můj nejlepší přítel

01.01.2010

Mistrovství BCCCZ - Amálka vybojovala 2. místo!

Na otevřeném mistrovství klubu border kolií ve flyballu vybojovala Amálka spolu s Kosatkami 2 báječné druhé místo ve třetí divizi! Kafíčko byla po antibiotikách po ošklivém štípanci sršněm do hrudníku a následném zánětu mléčné žlázy, tudíž zabojovat nemohla (v tuto dobu je Coffee už zase zdravá a těší se na MČR ve flyballu). Za to si však krásně zaběhala Amálka, která tak vyběhala se svým týmem toto krásné umístění. Turnaj jsme pořádali jako tým coby Kosatky, a to spolu s Dajaverou Fitmin! Tímto děkujeme a těšíme se na příští ročník. ;-)
01.01.2010

Přijďte se na nás podívat na Ústecký psí festival :-)

Holky Royal Fellow se budou znovu po roce účastnit exhibice na Ústeckém psím festivalu. Ten se koná 5.8.2012 v areálu ZKO v Trmicích. Co všechno bude k vidění, můžete shlédnout ve video upoutávce. Jsou tam i Amálka a Coffee štěkající a bláznivé, jako vždy při flyballu. ;-)
01.01.2010

Na Happy míčku jsme vyhrály a získaly titul fly 18!

Kafíčko si vyběhala další zlatou medaili! S Kosatkami 1 jsme vyhrály první místo ve třetí divizi a získaly titul fly 18! Amálka běhala za Kosatky 2, které se umístily páté. Běhám v obou týmech, takže mě páté místo trochu mrzí, ale první místo mě zase velice těší! Doufám, že se brzy znovu rozdělíme s oběma týmy do jiných divizí, protože běhat proti svému týmu a mít radost z výhry nad sebou samotnou (v rámci týmu) je trochu praštěné a lehce schizofrénní :-) Každopádně hurááá z další výhry s Kafíčkem! :-)
01.01.2010

Kafíčko si přivezla z výstavy KCHMPP V4.

Na klubové výstavě KCHMPP, kterou doprovázelo neskutečně teplé počasí, se umístila i naše Coffee. Z třídy "otevřená" si přivezla nejen krásný posudek od Miroslava Zidara (SLO) a známku "výborná", ale také umístění - V4. Posudek je k nahlédnutí také zde. A ještě jedna zpráva - Kafíčka budoucí manžel Dasty si přivezl z víkendové výstavy výsledek naprosto bezkonkurenční - Multich. Diego Tender Flash - třída vítězů - V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, Vítěz Krásné louky a BIS!:-)
01.01.2010

Přivezli jsme si první místo! :-)

Po roce opět Mělník a turnaj Sladných nadějí a opět zlatá medaile pro Coffee a Kosatky 1. Tentokrát jsme závodili ve třetí divizi a vyběhali si PRVNÍ MÍSTO - s Coffee. Pršelo, bylo blátivo a ošklivo, ale doběhalo se bez úrazu. Kosatky 2 s Amálkou skončily ve stejné divizi čtvrté. Celkem bylo v divizi osm týmů, závody byly jednodenní, takže slušná makačka :-) Fotky přibudou snad brzy. Ošklivé počasí fotkám zrovna dvakrát nepřálo.
01.01.2010

Lukášovský drak: Stříbro pro obě holky Royal Fellow! :-)

Obě holky mají stříbrnou medaily! A co je lepší - každá v jiném týmu - samozřejmě, obě jako Kosatky ;-). Coffee ale za Kosatky 1 ve druhé divizi a Amálka za Kosatky 2 ve třetí divizi. Jsou to holky šikovné, běhaly oba dva dny naplno a zaslouží si obrouvskou pochvalu. Ostatně, jako všechny Kosatky! Vítězství uniklo jedničkám jen o fousek, protože finálový rozběh vyhrály! V opakovaném finále však již chyběly síly a výhru v rozběhu se zopakovat nepodařilo. Ale nevadí! Druhé místo je báječné! Jupí! A těšíme se do Mělníka na turnaj Sladkých nadějí. Krásné fotky z turnaje TUTO a zajímavé video z turnaje pro zasmání ZDE
01.01.2010

První flyballový turnaj sezony - Eagers cup!

Máme za sebou první flyballový turnaj letošní sezony. Byl jím Eagers cup, který se již tradičně pořádal na kosatkodomovském Trmickém cvičáku. Bohužel, velké bohužel, nemohla závodit Coffee. Ta měla totiž poraněný horní ret, který si rozsekla v zápalu hry o míček s Amálkou. Nárazy na box by ret určitě neustál, rána vůbec nevypadala hezky, a tak Coffee pouze přihlížela. Amálka však závodila. Na překážkách 22,5 cm měla nejlepší čas 4,7s což na první závod po zimě není vůbec špatné. Těšíme se, až se pořádně rozběhá. Další turnaj, na kterém už snad poběží holky obě, bude u Jablonce nad Nisou - Lukášovský drak. Čeká nás již 19. a 20. května. ;-)
01.01.2010

Páníci i prckové, mějte se báječně!

Štěňátka jsou u svých páníků! Všem přejeme hodně štěstí, zdraví, radostí i úspěchů! A pamatujte - skákat s prcky až po prvním roce ;-) Ostatně první povídání už máte, kdyby bylo třeba cokoliv poradit, já i Pája rády pomůžeme ;-)
01.01.2010

Blížíme se do finále! První zlatíčka budou brzy k odběru :-)... :-(

Tak... A je to tu... Štěňátkům Royal Fellow bylo včera 7 týdnů. Blíží se tedy doba jejich odběru. Všechna psí zlatíčka již mají své budoucí páníčky, kteří se na ně moc těší. I my jsme moc rádi, že se nám podařilo podle našeho vědomí a svědomí vybrat ty nejlepší budoucí majitele, které jsme vybrat mohli. Štěňátka budou vedená sportovně, výstavně i pracovně. Majitelka maminky Gůči dělá Royal Fellow radost i báječné jméno svou starostí nejen o výběr nejlepších páníků, ale také péčí a hlavně socializaci psích miminek. Protože takovou socializaci, jakou jsem viděla u našich Áček, jsem snad neviděla nikdy nikde :-))) A jde to vidět i na vyrovnané povaze malých myšiček Royal Fellow. Prdloušům přejeme skvělý život!!!! Prozatím pouze neupravené fotky zde. Další info i s pěknými fotkami dodám brzy ;-)
01.01.2010

Štěnda mají 14 dní!

A rostou jako z vody! Aktualizovala jsem sekci štěňata - jsou tam čerstvé a nejčerstvější fotky štěňátek ;-)
Kontakt

Mgr. Anna Hrochová
Třebenice

anna.hrochova@royalfellow.cz basscoffeezlantikova@seznam.cz
+420 777 858 232