Royal Fellow

border collies

Novinky

...můj nejlepší přítel

25.09.2014

Bája poprvé na pasení :-) 2. 12. 2013

Začátkem prosince jsme se byly s Bájou poprvé podívat na ovečkách. Byla to veliká šikulka! Pásla také Coffee, která mě velice mile překvapila. Všechno jí krásně sedlo a pásla moc pěkně. Mám z holek radost.

Pár fotek je zde: http://royalfellow.rajce.idnes.cz/Baja_poprve_na_oveckach/#

25.09.2014

Double Cabib v Praze - dvakrát V4 pro Báju a Bilba! 1. 11. 2013

Bája (Bye Bye Worries Royal Fellow) a Bilbo (Brave Heart Royal Fellow) si odnesli z pražské výstavy Double Cabib skvělý titul V4! Konkurence byla veliká, a tak tento výsledek opravdu považujeme za velký úspěch. Účastnili se i další bráškové, a ani ti nezahanbili. :-)

CACIB Praha, 2. 11. 2013 (Barbara Müller)

Bye Bye Worries Royal Fellow "Bája" - Ex. 4 (18)

Brave Hearted Royal Fellow "Bilbo"- Ex.

CACIB Praha, 3.11.2013 (Milan Krinke)Bye Bye Worries Royal Fellow "Bája" - Ex.

Brave Heart Royal Fellow "Bilbo" - Ex. 4 (13)
Bastien Kind-hearted Royal Fellow "Bastien" - Ex.
Big Boss is Your Royal Fellow "Dasty" - VG.

25.09.2014

Royal Fellow má za sebou další společnou procházku! 20. 10. 2013

S "béčkovým" vrhem jsme podnikli procházku na hrad Helfenburk. Bylo tam krásně, všechna štěnda spolu dováděla, nálada byla podzimní, leč veselá. Všem zúčastněným velice děkuji za to, že přišli. Bylo to prima. Hrad jsme zaplnili, buřty opekli a snědli, pejskové se provětrali, bylo to prostě příjemně strávené odpoledne. Fotky z výletu jsou zde. 
25.09.2014

Úspěch na klubovce pro Coffee i Báju! 3. 10. 2013

S oběma merlatýma holkama jsme se účastnily dvou klubových výstav BCCCZ ve Skochovicích i seminářů o posuzování, vystavování a standardu border kolií s Rossem Greenem a Joanne Ratcliff. Ze všeho mám obrovskou radost, protože semináře byly velkým přínosem a výstavy dopadly skvěle. Účastnil se jich také Dastík - Big Boss is Your Royal Fellow a tatínek štěňátek velký Dastík.

Bája na obou klubových výstavách, tedy od Joan i Rosse, získala hodnocení VN3! Coffee si dvakrát odnesla známku výborná, přičemž v pátek ze 17 vystavených fen získalo výbornou jen šest fen a ona byla mezi nimi. V sobotu postoupila do užšího výběru, nakonec však bez umístění (ve třídě otevřená měla v sobotu konkurenci 22 fen).

Malý Dastík se neúprosné ale spravedlivé Joan Ratcliff ukázal v sobotu a odnesl si také VN3!

Pořadatelům velice děkuji právě za zprostředkování skvělých seminářů s oběma rozhodčími - seminář o vystavování byl perfektní, slov se mi pak nedostává u semináře k posuzování, potažmo standardu border kolií.
25.09.2014

Tábor je za námi! A máme výsledky ;-) 6. 8. 2013

Další tábor dog dancingu a dog frisbee je opět za námi. Čtvrtý ročník se vydařil perfektně. Nasbírali jsme spoustu inspirací a vychytávek od nejlepších trenérek Alenky Smolíkové (dog dancing) a Lucky Schönové (dog frisbee). Fotky z tábora najdete tady.

A máme výstupy. :-)

Po neustálém vykrucování se ze závodů v dog frisbee jsem se konečně překecala a šla do toho. Ihned po táboru jsem nás s Coffee přihlásila na minidistance při Ústeckém psím festivalu. A zadařilo se. Z celkového počtu 39. týmů jsme skončily na 17. místě. Což je pro mě na první závody prostě parádní. 

25.09.2014

Bája má další VN1 z Mladé Boleslavi :-) 2. 7. 2013

Naše milá Bája - Bye Bye Worries Royal Fellow, kromě toho, že dělá úžasné pokroky v dog dancingu, také skvěle prezentuje na výstavě. Roste z ní krásná slečna - říká chovatelka i panička, tudíž naprosto nezaujatě :-). V Mladé Boleslavi si na Klubové výstavě KCHMPP vyběhala krásné VN1! Pozadu nebyl ani bráška Bilbo - Brave Heart Royal Fellow - také VN1. VN2 si odnesl kdo jiný, než úžasný Bastík - Bastien Kind Hearted Royal Fellow :-)
25.09.2014

Coffee si na Happymíčku vyběhala druhé místo! 26. 6. 2013

Coffee byla po roce opět na flyballových závodech. Se svým družstvem Forpes Pohoda si vyběhala krásné druhé místo ve čtrvté divizi. Máme ohromnou radost! Amálka si bohužel vymkla zadní nožičku a závodů se proto nemohla účastnit. Celé družstvo tak muselo běhat jen exhibičně. :-( Celý víkend jsme si ale perfektně užili. S Forpesem se prostě běhá na pohodu :-)

Setkali jsme se také s částí Royal Fellow rodinky. Prckům se daří skvěle!

01.01.2010

Štěňátka mají za sebou první úspěchy! 25. 5. 2013

Víkendová výstava Nord Bohemia Canis znamenala pro štěňátka Royal Fellow výstavní premiéru a zároveň první úspěchy. Ve třídě puppy se vystavovalo pět prcků z vrhu (celkem sedm). V holčičkách to vyhrála naše Bája - Bye Bye Worries Royal Fellow, v klukách Bilbo Ivči Kotlabové - Brave Heart Royal Fellow. I ostatní štěňátka skvěle prezentovala naší chovatelskou stanici. Posuzujícímu MVDr. Šimkovi se líbila celá třída kluků - vždyť jsme jí také celou obsadili :-). VN2 získal Bastien Kind-hearted, VN3 Big Boss is Your Royal Fellow, N4 si odnesl Buddík. Štěňátka dostala za své výkony i Royal Fellowský diplom. Zastloužili si jej však také majitelé, kteří svou první výstavu s prckama zvládli na jedničku! Děkujeme!
01.01.2010

Z holek jsou canisterapeutky. Oficiálně!

Mám skuteně velikou radost, že na své stránky mohu napsat tu krásnou novinku - Amálka a Coffee složily povahové zkoušky a tím se staly canisterapeutickými profíky. Náročné zkoušky v nepříjemném mrazu ustály obě naprosto krásně. Tím se přidaly do týmu dalších báječných psů, kteří rozdávají radost lidem a posouvají tak vztah mezi člověkem a psem na vyšší úroveň. Teď se musím doškolit já, abych holky v jejich umění dohnala. :-)
01.01.2010

Dastík je v časopise!

Hlásím zprávu, že tatínek našich ratolestí, Dastík, je v časopise "Haf&Mňau" :-) Také Coffee s Amálkou byly již několikrát v novinách ;-) Zde je odkaz na článek, ať vidíte, jaké máte "slavné" příbuzenstvo. http://litomericky.denik.cz/zpravy_region/mate-cipovane-psy-pokud-ne-hrozi-pokuty-20130119.html Závěrem také připomínám, že je nutné tento týden štěňátka odčervit (kromě Bastíka, ten už to má za sebou). Vhodné přípravky máte přilepené na pasu štěňátek. Odčervení proveďte určitě minimálně se čtyřdenním odstupem od očkování. Nejlepší je alespoň týdenní odstup jednotlivých úkonů. Očkování Vás čeká příští týden.
1..171819..23
Kontakt

Mgr. Anna Hrochová
Třebenice

anna.hrochova@royalfellow.cz basscoffeezlantikova@seznam.cz
+420 777 858 232