Royal Fellow

border collies

Novinky

...můj nejlepší přítel

01.01.2010

Áčka mají ža sebou první týden!

První týden života za sebou mají áčka Royal Fellow :-) Báječná maminka Gůča se o ně krásně stará, štěňátka se mají k světu a baští. Volní jsou poslední dva kluci a hb holčička. Gůči panička Pája nahrála video, které dokládá, že je Gůča opravdu starostlivá maminka. Můžete jej shlédnout.
01.01.2010

Máme štěňátka!!! Áčka Royal Fellow!

Báječná Gůča nás dnešním dnem obdařila nádhernými štěňátky - áčkami Royal Fellow! Mamina i štěnda se mají báječně! Narodilo se šest překrásných prcků - tři holčičky a tři kluci, všichni pěkně vypasení - váha nešla pod 400g! Holky si to s klukama pěkně barevně rozdělily! Narodily se ve stejném poměru - jedna hnědobílá ku dvěma černobílým u holek i kluků! Další fotky přidáme, jen co se Gůči panička Pája trochu vzpamatuje z porodního šoku :-)
01.01.2010

Béčka z Lantíkova slaví narozeniny!!! Všechno nejlepší Coffee, Betulce i všem ostatním!

Obrázek k narozeninám od Betulčiné paničky Martiny Beranové
01.01.2010

POTVRZENO! Gůča čeká štěňátka! :-)

Tak naše (tedy hlavně Páji) milá Gutchy Fair Play Aibara skutečně čeká štěňátka. Potvrdil to minulý týden veterinář, který Gůčínku vyšetřil ultrazvukem. Štěňátek je více než tři - Gůča pomalu roste, pečlivě si vybírá jídlo a má se k světu. Další zprávy budeme přinášet pravidelně. Gůči těhotenství prožíváme poctivě všichni ;-)
01.01.2010

První vrh štěňátek Royal Fellow!

Chovatelská stanice Royal Fellow čeká na svá první štěňátka! Maminkou vrhu A bude zapůjčená fena, úžasná a správňácká Gůča - Gutchy Fair Play Aibara. Tatínkem bude Badík - Filip ze Skalistých hor. Nakryto bylo 30.12.2011. Pokud se zadaří, černobílá i hnedobílá štěňátka skvělého zdraví i sportovních předpokladů můžete očekávat na přelomu února! Že je Gůča šikulka, dokládají i zkoušky, které spolu s paničkou složila: ZOP, ZZO , ZVOP, HtM1, F1, DwD1, canisterapeutická zkouška A co píše majitelka Gůči Pája Festová? "Kdyby náááhodou někdo potřeboval hraboše krtinců, stopaře, tanečníka, skokana o tyčích, chytače frisbeeček v černobílé a nebo hnědobílé barvě, Gůča ho pro Vás ráda vykouzlí" :-) Další fotografie i informace čekejte co nevidět ;-) Vše potřebné k tomuto vrhu na e-mailu paja.fest@seznam.cz
01.01.2010

PF 2012

Všem našim přátelům, známým, příznivcům i těm ostatním přejeme báječný rok 2012! Anička a holky z Royal Fellow. ;-)
01.01.2010

ZOP.

Kafíčko dnes složila zkoušku ZOP. K jejím dvěma zkouškách z dog dancingu se tak přidala další z poslušnosti. Fotky k nahlédnutí. ;-)
01.01.2010

Léto 2011 - sečteno a podtrženo.

Sluníčko nám sice stále dopřává, ale pravda je taková, že léto 2011 je již za námi. A proto by se, myslím, hodilo realizovat menší výčet letních úspěchů a aktivit našich holek ROYAL FELLOW. ;-) V pořadí sice posledním, v důležitosti prvním úspěchem je uchovnění Basscoffee z Lantíkova. Naše Coffee je CEA normal, prostá všech očních chorob, výsledek DKK je A, DLK 0/0, OCD nepostižena. Máme nejen krásnou a šikovnou, ale také zdravou CHOVNOU holčičku! :-) Amálka i Coffee se zúčastnily celkem pěti flyballových závodů a jedné exhibice (druhá nás čeká tento víkend v Hrobě u Teplic), kdy dvakrát stály na stupních vítězů - jednou první a jednou druhé místo. Obě holky se dokonce probojovaly až na MČR ve Flyballu, kde skončily deváté. Coffee uchvátila také svou rychlostí, kdy z prvního turnaje s časem 4,69 stáhla při posledním až na 4, 29. Je to rychlík! Royal Fellow navštívila i letní tábor. Zažili jsme parádní výcvikový tábor s Ájou Smolíkovou a Luckou Schönovou, potkali zas po roce spoustu fajn psích známých a poznali další skvělé přátele. Obě holky navíc úspěšně složily dog dancingové zkoušky C1 a D1 - obě na výbornou. Výstavy jsme navštívili pouze dvě, protože Kafíčko vypelichala natolik, že jsem se rozhodla ostatní výstavy vynechat. V obou však dostala parádní hodnocení se známkou VÝBORNÁ. (hodnocení lze shlédnout v sekci "Naši psi") Snad jsem na nic nezapomněla, léto bylo prostě fajn a těšíme se na další úspěchy a radovánky - podzimní, zimní, jarní i letní :-)
01.01.2010

Fotky z Happy míčku!

Od Magdy Dzurkové, od Kosatčího nabíječe (pana HU) zde a od Martiny (majitelka Betulky/Balady z Lantíkova)
01.01.2010

Úspěšný týden - Happy míček a úspěšně složené zkoušky z dog dancingu. :)

Máme za sebou naprosto perfektní týden. Nejen, že jsme s holkama na Happy míčku vybojovaly krásné druhé místo! Ihned po tomto flyballovém turnaji jsme vyrazily na dog dancing a dog frisbee tábor s Ájou Smolíkovou a Luckou Schönovou a tábor ukončily složením zkoušek C1 a D1 - s oběma holkama a všechny na VÝBORNOU! Máme ohromnou radost.
Kontakt

Mgr. Anna Hrochová
Třebenice

anna.hrochova@royalfellow.cz basscoffeezlantikova@seznam.cz
+420 777 858 232