Royal Fellow

border collies

Novinky

...můj nejlepší přítel

01.01.2010

POTVRZENO! Gůča čeká štěňátka! :-)

Tak naše (tedy hlavně Páji) milá Gutchy Fair Play Aibara skutečně čeká štěňátka. Potvrdil to minulý týden veterinář, který Gůčínku vyšetřil ultrazvukem. Štěňátek je více než tři - Gůča pomalu roste, pečlivě si vybírá jídlo a má se k světu. Další zprávy budeme přinášet pravidelně. Gůči těhotenství prožíváme poctivě všichni ;-)
01.01.2010

První vrh štěňátek Royal Fellow!

Chovatelská stanice Royal Fellow čeká na svá první štěňátka! Maminkou vrhu A bude zapůjčená fena, úžasná a správňácká Gůča - Gutchy Fair Play Aibara. Tatínkem bude Badík - Filip ze Skalistých hor. Nakryto bylo 30.12.2011. Pokud se zadaří, černobílá i hnedobílá štěňátka skvělého zdraví i sportovních předpokladů můžete očekávat na přelomu února! Že je Gůča šikulka, dokládají i zkoušky, které spolu s paničkou složila: ZOP, ZZO , ZVOP, HtM1, F1, DwD1, canisterapeutická zkouška A co píše majitelka Gůči Pája Festová? "Kdyby náááhodou někdo potřeboval hraboše krtinců, stopaře, tanečníka, skokana o tyčích, chytače frisbeeček v černobílé a nebo hnědobílé barvě, Gůča ho pro Vás ráda vykouzlí" :-) Další fotografie i informace čekejte co nevidět ;-) Vše potřebné k tomuto vrhu na e-mailu paja.fest@seznam.cz
01.01.2010

PF 2012

Všem našim přátelům, známým, příznivcům i těm ostatním přejeme báječný rok 2012! Anička a holky z Royal Fellow. ;-)
01.01.2010

ZOP.

Kafíčko dnes složila zkoušku ZOP. K jejím dvěma zkouškách z dog dancingu se tak přidala další z poslušnosti. Fotky k nahlédnutí. ;-)
01.01.2010

Léto 2011 - sečteno a podtrženo.

Sluníčko nám sice stále dopřává, ale pravda je taková, že léto 2011 je již za námi. A proto by se, myslím, hodilo realizovat menší výčet letních úspěchů a aktivit našich holek ROYAL FELLOW. ;-) V pořadí sice posledním, v důležitosti prvním úspěchem je uchovnění Basscoffee z Lantíkova. Naše Coffee je CEA normal, prostá všech očních chorob, výsledek DKK je A, DLK 0/0, OCD nepostižena. Máme nejen krásnou a šikovnou, ale také zdravou CHOVNOU holčičku! :-) Amálka i Coffee se zúčastnily celkem pěti flyballových závodů a jedné exhibice (druhá nás čeká tento víkend v Hrobě u Teplic), kdy dvakrát stály na stupních vítězů - jednou první a jednou druhé místo. Obě holky se dokonce probojovaly až na MČR ve Flyballu, kde skončily deváté. Coffee uchvátila také svou rychlostí, kdy z prvního turnaje s časem 4,69 stáhla při posledním až na 4, 29. Je to rychlík! Royal Fellow navštívila i letní tábor. Zažili jsme parádní výcvikový tábor s Ájou Smolíkovou a Luckou Schönovou, potkali zas po roce spoustu fajn psích známých a poznali další skvělé přátele. Obě holky navíc úspěšně složily dog dancingové zkoušky C1 a D1 - obě na výbornou. Výstavy jsme navštívili pouze dvě, protože Kafíčko vypelichala natolik, že jsem se rozhodla ostatní výstavy vynechat. V obou však dostala parádní hodnocení se známkou VÝBORNÁ. (hodnocení lze shlédnout v sekci "Naši psi") Snad jsem na nic nezapomněla, léto bylo prostě fajn a těšíme se na další úspěchy a radovánky - podzimní, zimní, jarní i letní :-)
01.01.2010

Fotky z Happy míčku!

Od Magdy Dzurkové, od Kosatčího nabíječe (pana HU) zde a od Martiny (majitelka Betulky/Balady z Lantíkova)
01.01.2010

Úspěšný týden - Happy míček a úspěšně složené zkoušky z dog dancingu. :)

Máme za sebou naprosto perfektní týden. Nejen, že jsme s holkama na Happy míčku vybojovaly krásné druhé místo! Ihned po tomto flyballovém turnaji jsme vyrazily na dog dancing a dog frisbee tábor s Ájou Smolíkovou a Luckou Schönovou a tábor ukončily složením zkoušek C1 a D1 - s oběma holkama a všechny na VÝBORNOU! Máme ohromnou radost.
01.01.2010

Horké léto bez srsti.

Letošní léto nám teplotně opravdu přeje. Vysoké teploty jsou příjemné, pokud chcete léto trávit v klidu u vody a opalovat se. Pejskové však tyto teploty mnohdy bojkotují a aby se trochu ochladili, shazují srst. Tedy alespoň někteří. A tak teď doma máme plno chlupů na podlaze, ale málo na pejskovi. Přesněji řečeno na Coffee. Nemusí to být jen z horka, ale i vzhledem k jejímu věku - Amálka mi také kolem roku a půl znovu celá přesrstila. Ať je to z jakéhokoliv důvodu, pravda je taková, že máme doma jednoho pěkného vypelichance. Proto jsem se rozhodla nechat výstavy v blízké době plavat a jít až na klubovou výstavu koncem září. To už snad nějaké chlupy znovu dorostou. :-)
01.01.2010

Turnaj Sladkých nadějí a sladké vítězství Kosatek! :-)

Máme za sebou báječný víkend turnaje Sladkých nadějí zakončený sladkou tečkou v podobě vítězství Kosatek 1! V teamu běhaly obě moje holky - Amálka i Coffee, všichni pejskové z teamu si zaslouží obrovskou pochvalu - myslím, že i my, páníčkové, jsme zabojovali statečně, a tak si pochvalu zasloužíme také, ale pejskové VĚTŠÍ :-) S Kosatkami 1 jsme běhali ve druhé divizi. V první části závodu - speed trialu - jsme získali druhé místo a trhli tak s časem 19,38 týmový rekord! :-) V double elimination jsme se vyšplhali na místo PRVNÍ! Finále bylo velice napínavé! Kosatky se v něm utkaly s dalším nově vzniklým týmem - Dajavera Fitmin. Jak se říká - sláva vítězům, čest poraženým - v tomto případě náleží oboje obojím, neboť v první části finále jsme s Kosatkami dostali pěknou nakládačku! Opakované finále však pořádně zamíchalo kartami a skóre 3:0 pro Kosatky rozhodlo o vítězi! Finále bylo velice příjemné, o to bylo příjemnější, že se jej mohli zúčastnit oba nové týmy - Díky Dajavero Fitmine, bylo to super! :-))) Díky také pořadatelům turnaje i počasí, které všem dovolilo vydržet turnaj bez újmy na zdraví! A abych nezapomněla - Kosatky 2 obsadily skvělé a báječné TŘETÍ místo ve čtvrté divizi, Kosatčí dvojice šesté místo v první divizi a kosatčí veteránka Bonnie první místo, kdy běžela za team Lavina. Coffee už běhá pod 4,6 a Amálka kolem 5 (plus i mínus). Prostě príma víkend!
01.01.2010

Léto 2011

Léto je v plném proudu, což s sebou samozřejmě přináší spoustu zajímavých sportovních příležitostí. Letošní léto máme opravdu plně nabité. Za sebou už pár flyballových turnajů, před námi další (tento víkend se chystáme do Mělníka na Sladké naděje), pak bonitace, letní tábor dog dancingu a dog frisbee ve Dvoře Králové, výstavy a jiné radovánky. Přidávám na zkouknutí fotky z Lukášovského Draka, příjemného flyballového turnaje u Jablonce nad Nisou. Kosatka Renatka vytvořila také video. Užívejte léta a přijďte se na nás podívat a podpořit ;-)
Kontakt

Mgr. Anna Hrochová
Třebenice

anna.hrochova@royalfellow.cz basscoffeezlantikova@seznam.cz
+420 777 858 232