Royal Fellow

border collies

Novinky

...můj nejlepší přítel

01.01.2010

Páníci i prckové, mějte se báječně!

Štěňátka jsou u svých páníků! Všem přejeme hodně štěstí, zdraví, radostí i úspěchů! A pamatujte - skákat s prcky až po prvním roce ;-) Ostatně první povídání už máte, kdyby bylo třeba cokoliv poradit, já i Pája rády pomůžeme ;-)
01.01.2010

Blížíme se do finále! První zlatíčka budou brzy k odběru :-)... :-(

Tak... A je to tu... Štěňátkům Royal Fellow bylo včera 7 týdnů. Blíží se tedy doba jejich odběru. Všechna psí zlatíčka již mají své budoucí páníčky, kteří se na ně moc těší. I my jsme moc rádi, že se nám podařilo podle našeho vědomí a svědomí vybrat ty nejlepší budoucí majitele, které jsme vybrat mohli. Štěňátka budou vedená sportovně, výstavně i pracovně. Majitelka maminky Gůči dělá Royal Fellow radost i báječné jméno svou starostí nejen o výběr nejlepších páníků, ale také péčí a hlavně socializaci psích miminek. Protože takovou socializaci, jakou jsem viděla u našich Áček, jsem snad neviděla nikdy nikde :-))) A jde to vidět i na vyrovnané povaze malých myšiček Royal Fellow. Prdloušům přejeme skvělý život!!!! Prozatím pouze neupravené fotky zde. Další info i s pěknými fotkami dodám brzy ;-)
01.01.2010

Štěnda mají 14 dní!

A rostou jako z vody! Aktualizovala jsem sekci štěňata - jsou tam čerstvé a nejčerstvější fotky štěňátek ;-)
01.01.2010

Áčka mají ža sebou první týden!

První týden života za sebou mají áčka Royal Fellow :-) Báječná maminka Gůča se o ně krásně stará, štěňátka se mají k světu a baští. Volní jsou poslední dva kluci a hb holčička. Gůči panička Pája nahrála video, které dokládá, že je Gůča opravdu starostlivá maminka. Můžete jej shlédnout.
01.01.2010

Máme štěňátka!!! Áčka Royal Fellow!

Báječná Gůča nás dnešním dnem obdařila nádhernými štěňátky - áčkami Royal Fellow! Mamina i štěnda se mají báječně! Narodilo se šest překrásných prcků - tři holčičky a tři kluci, všichni pěkně vypasení - váha nešla pod 400g! Holky si to s klukama pěkně barevně rozdělily! Narodily se ve stejném poměru - jedna hnědobílá ku dvěma černobílým u holek i kluků! Další fotky přidáme, jen co se Gůči panička Pája trochu vzpamatuje z porodního šoku :-)
01.01.2010

Béčka z Lantíkova slaví narozeniny!!! Všechno nejlepší Coffee, Betulce i všem ostatním!

Obrázek k narozeninám od Betulčiné paničky Martiny Beranové
01.01.2010

POTVRZENO! Gůča čeká štěňátka! :-)

Tak naše (tedy hlavně Páji) milá Gutchy Fair Play Aibara skutečně čeká štěňátka. Potvrdil to minulý týden veterinář, který Gůčínku vyšetřil ultrazvukem. Štěňátek je více než tři - Gůča pomalu roste, pečlivě si vybírá jídlo a má se k světu. Další zprávy budeme přinášet pravidelně. Gůči těhotenství prožíváme poctivě všichni ;-)
01.01.2010

První vrh štěňátek Royal Fellow!

Chovatelská stanice Royal Fellow čeká na svá první štěňátka! Maminkou vrhu A bude zapůjčená fena, úžasná a správňácká Gůča - Gutchy Fair Play Aibara. Tatínkem bude Badík - Filip ze Skalistých hor. Nakryto bylo 30.12.2011. Pokud se zadaří, černobílá i hnedobílá štěňátka skvělého zdraví i sportovních předpokladů můžete očekávat na přelomu února! Že je Gůča šikulka, dokládají i zkoušky, které spolu s paničkou složila: ZOP, ZZO , ZVOP, HtM1, F1, DwD1, canisterapeutická zkouška A co píše majitelka Gůči Pája Festová? "Kdyby náááhodou někdo potřeboval hraboše krtinců, stopaře, tanečníka, skokana o tyčích, chytače frisbeeček v černobílé a nebo hnědobílé barvě, Gůča ho pro Vás ráda vykouzlí" :-) Další fotografie i informace čekejte co nevidět ;-) Vše potřebné k tomuto vrhu na e-mailu paja.fest@seznam.cz
01.01.2010

PF 2012

Všem našim přátelům, známým, příznivcům i těm ostatním přejeme báječný rok 2012! Anička a holky z Royal Fellow. ;-)
01.01.2010

ZOP.

Kafíčko dnes složila zkoušku ZOP. K jejím dvěma zkouškách z dog dancingu se tak přidala další z poslušnosti. Fotky k nahlédnutí. ;-)
Kontakt

Mgr. Anna Hrochová
Třebenice

anna.hrochova@royalfellow.cz basscoffeezlantikova@seznam.cz
+420 777 858 232