Royal Fellow

border collies

Novinky

...můj nejlepší přítel

01.01.2010

Další fotky z Eagersu

V sekci "Galerie".
01.01.2010

Eager’s Cup 2011

Coffee má za sebou svůj první flyballový turnaj – Eager’s Cup. A pocity? Coffeeiny určitě úžasné :-) no a moje jakbysmet :-) Naše flyballové družstvo "KOSATKY" má tak za sebou svou závodnickou premiéru, nasbíralo spoustu nových zážitků i poznatků a už se těší na příští turnaj. Kosakty 1, za které běhá naše Coffee, se umístily na šestém místě ve druhé divizi. Kosatky 2 se nenechaly zahanbit a vybojovaly skvělé druhé místo ve čtvrté divizi! Za Kosatky 2 běhá Coffeeina šikovná ségra Betulka, která odběhala celý turnaj coby startovací pes. Coffeein nejlepší čas na jejím prvním turnaji byl 4,69 (výška překážek 35cm). Amálka se bohužel nemohla závodů zúčastnit, protože se nám rozhárala. Má už alespoň odháráno a zbytek sezóny zaběhne, doufejme, celý. Pár foteček z Kosatčího zákulisí zde.
01.01.2010

Klubová výstava Opatovice

V sobotu 30.04. jsme byli s naší Coffee na klubové výstavě BOC v Opatovicích nad Labem. Strávili jsme tak příjemný den mezi skvělými pejsky. Ještě lepší však byla samotná výstava. Posuzující Anna Kochan byla úžasná. Pečlivá, důsledná, její hodnocení a posudek je pro nás přínosem. Největší radost však máme z úspěchu naší Coffee. Ve svých 14cti měsících byla ohodnocena známkou VÝBORNÁ a dostala se do užšího výběru 8mi nejlepších psů z celkového počtu 19cti fen na třídu mladých. Radost veliká! :-) Posudek: dobrá kostra, dobré proporce těla, hezká samičí hlava, úhlení končetin v postoji i pohybu správné Úspěch slavilo i naše příbuzenstvo. Bráška Bond dostal také V, prapradědeček Wendevick Zephyr byl ve své třídě veteránů hodnocen V2. Opravdu pečlivé posouzení od Anny Kochan.
01.01.2010

Coffee a pasení.

-
01.01.2010

Máme za sebou vyšetření kloubů i očí!

Výlet do Pardubic a Hradce Králové za MVDr. Jiřím Beránkem a MVDr. Jaromírem Ekrem dopadl úžasně! Lépe už snad ani nemohl! Coffee má HD A (105/105), DLK 0/0, OCD nepostižena, PRA/CEA neg., Glaukom + všechny ostatní možné choroby očí, které se dají nalézt, jsou také bez nálezu. Jupí, máme zdravého pejska!!! Více v sekci "Zdraví"
01.01.2010

Národní výstava Ostrava, známka VÝBORNÁ

V sobotu 9.04.2011 jsme se s Coffee zůčastnili výstavy v Ostravě. Cesta byla dlouhá, vítr foukal, div nás z cesty nezkouknul, ale do Ostravy jsme si přijeli pro ohodnocení "VÝBORNÁ". Ačkoliv nás areál výstaviště i tamní podmínky příliš nenadchly, máme radost z pěkného ohodnocení. V posudku stojí: 1 roční fena, zbarvení blue-merle, dobrá kostra, správného zbarvení, dobře předvedena, strandartní hlava, dobrý krk, korektní úhlení, dobrá hřbetní linie. S posudkem i známkou jsme velice spokojení, avšak nejsem si jistá, zda ještě někdy do Ostravy pojedeme :-))
01.01.2010

Vítejte na internetových stránkách Royal Fellow

Vítejte na internetových stránkách Royal Fellow
Kontakt

Mgr. Anna Hrochová
Třebenice

anna.hrochova@royalfellow.cz basscoffeezlantikova@seznam.cz
+420 777 858 232