Royal Fellow

border collies

Novinky

...můj nejlepší přítel

29.11.2018

11. 10. 2018 - Nenudíme se ani trochu

🤩 Miláčci už jsou od pondělka v ohrádce, ale času tam ani tak moc netráví 😁 nejvíc jsou v kuchyni, okolo ohrádky a venku. Je legrační sledovat, jak objevují zvuky a pochody domácnosti, jak se otrkávají, jsou to malí hrdinové s únikovým plánem 😁😁 fotky jsou jen z mobilu, protože u sebe nemám foťák pořád a některé momenty musím hned.. Mnohdy i hned je pozdě 😁
29.11.2018

Letí to...

5. 10. 2018 - Čas běží neuvěřitelně rychle a naše Háčka už chodí ven :) Zatím prozkoumávají nový svět, pro všechny je to jedno velké dobrodružství...
Více fotek je tady ;)
https://www.zonerama.com/photoanna/Album/4672901
29.11.2018

Rodinná sešlost

Koncem září jsme tu měli nejedno rodinné shledání. Přijela i naše Dijanka (Dark Dia RF) a otec vrhů B a C Dasty (Diego Tender Flash) se svými kluky. Bylo to fajn!
19.09.2018

Je nás opět o pět víc ;)

Je to tady. Máme krásné a vypadá to, že i zdravé potomstvo naší Báji a Ace. V sobotu 8. září se nám narodily čtyři černobílé holčičky a také jeden merláček - chlapeček. Maminka i miminka se mají čile k světu. Dneska už dokonce jedna madam kouká! Cvičíme pilně ranou neurologickou stimulaci, miminka už se batolí po bedně, většina ještě po slepu :) Jsme spokojení a šťastní!
04.09.2018

Blíží se nám to...

Bája má dnes 59. den březosti, což znamená, že se brzy dočkáme radostné události :) Na prcky se vážně těším, vím, že budou skvělí. Bája se má fajn. Už víc odpočívá, ale procházku si nenechá ujít. Bříško jí pěkně kleslo a broučci se v něm vrtí jedna báseň. Normálně se jich nemůžu dočkat, ale jen ať se nám pěkně "dopékají", ať jsou hlavně zdraví a Bája ať nabírá dostatek sil.
04.09.2018

Scházíme se s příbuzenstvem :)

Léto je fajn nejen z toho důvodu, že je většinou teplo a hezky, ale také proto, že je tak nějak víc času sejít se s příbuzenstvem. A tak jsme tu během léta přivítali nejednu návtěvu a za nejedním potomkem jsme se vydali. Moc ráda se potkávám s našimi dětmi a sleduji, jak roustou, poslouchám, jaké neplechy podědily po maminkách a jací jsou to správní parťáci ;)
Přidávám fotku z procházky s Maxem (Driv on Max Royal Fellow) a Tínkou. Max je prostě pěknej pes, moc se mi líbí. No posuďte ;)
29.08.2018

CAC, CACIB a BOB! Gratulujeme, Dijanko ;)

Juchej! ✌️🎉👍
Báji dcera Dija (Dark Dia Royal Fellow) se jen tak náhodou mihla na výstavě Interdog Bohemia a bylo z toho:
CAC (tř. otevřená), CACIB a BOS!!! 💪🍾😍
Eliška Štencova, moc ti blahopřeju, jste s Dijankou nejen šikovné, ale také krásné :-)
Quickstep Dancer
29.08.2018

Rosteme :)

Bája je větší a větší :)
Tahle fotka je stará přes týden, Bája byla ve 41. dni těhotenství a myslím, že už se viditelně zakulacovala. Dnešní foku nemám, ale bříško má tak dvakrát takové :-D (dnes 52. den)
Jestli chcete sledovat, jak miminka v bříšku rostou, koukněte na její těhotenský kalendář ;)
29.08.2018

Tábor ve Dvoře byl parádní ;)

Na táboře ve Dvoře je vždycky báječně...
Kari si v deseti měsících zkusila zkoušku (F1). Nesložily jsme, důvodem jsou pochybení spíše na mé straně, ale Kari cvičila parádně, s nadšením, a to i bez mlsky, jsem na ní pyšná.
Potkali jsme i příbuzenstvo, které mi udělalo velikou radost.
Užili jsme si to všichni, díky spolutáborníkům za skvělé dny i za pomoc. Bylo to fajn! Za rok zase
08.07.2018

Hola! Máme nakryto!

Hola! Máme nakryto! 🐕❤️
Bája a Ace, Ace a Bája. Sluší jim to spolu. A taky si ihned padli do oka.
Tak držte palce, ať můžeme za dva měsíce na světě přivítat malé bordeří naděje 😍
Kontakt

Mgr. Anna Hrochová
Třebenice

anna.hrochova@royalfellow.cz basscoffeezlantikova@seznam.cz
+420 777 858 232