Royal Fellow

border collies

Novinky

...můj nejlepší přítel

29.11.2018

26. 10. 2018 - Zítra se miláčci pomalu rozejdou

Zítra se miláčci pomalu rozejdou do nových domovů a tak jsem se ještě pokusila udělat "promo foto" s balíčky pro štěňátka od Yoggies - zdravá krmiva pro psy a kočky. Hahaha! Nevyšlo. 😄🤦‍♀️
Byla jsem moc ráda, že prcci svoje startovací balíčky neroztrhali a nesnědli hned na místě :-D Jak vidno, Yoggies jim chutná! ;-* Děkujeme!
29.11.2018

23. 10. 2018 - Máme naočkováno, načipováno.

Máme naočkováno, načipováno. Moc děkujeme nejlepší veterinářce Veronika Čermáková za její milou péči
29.11.2018

23. 10. 2018 - Sedmý týden...

Poslední společný čas, poslední velké hry v první domově, poslední chvíle s maminkou Bájou a příbuzenstvem... ❤️❤️Ale že si to užíváme :)
Musím říct, že socializaci bereme důkladně. 😍 A Háčka jsou neuvěřitelně otrkaná a zvídavá. Jsou to neskuteční pohodáři. Však posuďte sami ...
Ace of Spades Zip Zap Kristýna Effenbergerová Terka Čížková Kateřina Dohnalová Marta Foudova Iveta Jedličková
Více fotek najdete pod odkazem 👉 https://www.zonerama.com/photoanna/Album/4719441
29.11.2018

11. 10. 2018 - Nenudíme se ani trochu

🤩 Miláčci už jsou od pondělka v ohrádce, ale času tam ani tak moc netráví 😁 nejvíc jsou v kuchyni, okolo ohrádky a venku. Je legrační sledovat, jak objevují zvuky a pochody domácnosti, jak se otrkávají, jsou to malí hrdinové s únikovým plánem 😁😁 fotky jsou jen z mobilu, protože u sebe nemám foťák pořád a některé momenty musím hned.. Mnohdy i hned je pozdě 😁
29.11.2018

Letí to...

5. 10. 2018 - Čas běží neuvěřitelně rychle a naše Háčka už chodí ven :) Zatím prozkoumávají nový svět, pro všechny je to jedno velké dobrodružství...
Více fotek je tady ;)
https://www.zonerama.com/photoanna/Album/4672901
29.11.2018

Rodinná sešlost

Koncem září jsme tu měli nejedno rodinné shledání. Přijela i naše Dijanka (Dark Dia RF) a otec vrhů B a C Dasty (Diego Tender Flash) se svými kluky. Bylo to fajn!
19.09.2018

Je nás opět o pět víc ;)

Je to tady. Máme krásné a vypadá to, že i zdravé potomstvo naší Báji a Ace. V sobotu 8. září se nám narodily čtyři černobílé holčičky a také jeden merláček - chlapeček. Maminka i miminka se mají čile k světu. Dneska už dokonce jedna madam kouká! Cvičíme pilně ranou neurologickou stimulaci, miminka už se batolí po bedně, většina ještě po slepu :) Jsme spokojení a šťastní!
04.09.2018

Blíží se nám to...

Bája má dnes 59. den březosti, což znamená, že se brzy dočkáme radostné události :) Na prcky se vážně těším, vím, že budou skvělí. Bája se má fajn. Už víc odpočívá, ale procházku si nenechá ujít. Bříško jí pěkně kleslo a broučci se v něm vrtí jedna báseň. Normálně se jich nemůžu dočkat, ale jen ať se nám pěkně "dopékají", ať jsou hlavně zdraví a Bája ať nabírá dostatek sil.
04.09.2018

Scházíme se s příbuzenstvem :)

Léto je fajn nejen z toho důvodu, že je většinou teplo a hezky, ale také proto, že je tak nějak víc času sejít se s příbuzenstvem. A tak jsme tu během léta přivítali nejednu návtěvu a za nejedním potomkem jsme se vydali. Moc ráda se potkávám s našimi dětmi a sleduji, jak roustou, poslouchám, jaké neplechy podědily po maminkách a jací jsou to správní parťáci ;)
Přidávám fotku z procházky s Maxem (Driv on Max Royal Fellow) a Tínkou. Max je prostě pěknej pes, moc se mi líbí. No posuďte ;)
29.08.2018

CAC, CACIB a BOB! Gratulujeme, Dijanko ;)

Juchej! ✌️🎉👍
Báji dcera Dija (Dark Dia Royal Fellow) se jen tak náhodou mihla na výstavě Interdog Bohemia a bylo z toho:
CAC (tř. otevřená), CACIB a BOS!!! 💪🍾😍
Eliška Štencova, moc ti blahopřeju, jste s Dijankou nejen šikovné, ale také krásné :-)
Quickstep Dancer
Kontakt

Mgr. Anna Hrochová
Třebenice

anna.hrochova@royalfellow.cz basscoffeezlantikova@seznam.cz
+420 777 858 232