Royal Fellow

border collies

Novinky

...můj nejlepší přítel

03.08.2017

Všechno nejlepší vrhu "D"!

Déčka mají dnes narozeniny a my máme radost a přejeme jim všechno nejlepší! :)
Zde naleznete odkaz na aktuálnější fotografie, které jsem nahrála na náš facebookový profil :)

Na obrázku Dark Día RF
01.08.2017

Setkání s Chelsinkou

Po dvou letech jsme se setkali s Chelsea a její rodinkou, která přijela z dalekého Frýdku a vytáhla nás na překrásný a příjemný výlet. Z Chelsinky je skvělá a spokojená psí slečna, venuje se naplno agility a canicrossu a my jsme rádi, že má takovou skvělou rodinu.
24.07.2017

Bája si složila ZOPku

S Bájou jsme si v sobotu udělaly radost. Složily jsme spolu zkoušku ZOP na známku výborná (94b/100). Navíc to bylo opravdu příjemné dopoledne s přáteli ;)
16.07.2017

Háráme ;)

A je to tu. Poslední vrh po naší Coffee se přihlásil o slovo. Coffee se nám rozhárala a my se chystáme během dvou týdnů na návštěvu u ženicha Scottyho. Držte palce!
30.06.2017

Coffee je po vyšetření DOV u MVDr. Jiřího Beránka

A je to skvělé! :) Coffee si od pana doktora odnesla potvrzení s výsledke PROSTÁ dědičných očních vad. A jako bonus dostala pochvalu, že je to veselá zdravá holka. ;)
30.06.2017

Plánujeme štěňátka

Tak jsem se rozhodla. Coffee bude mít letos ještě jeden vrh. Je jí sedm let, těší se báječnémo zdraví, užívá denních tréninků pasení oveček, zlepšuje se. Je akční, stále se ráda učí novým trikům, exceluje při frisbee a jako teta posledních Bájiných štěňátek byla opět výtečná. Takže - jo! A už máme s největší pravděpodobností také ženicha :) Více v sekci "štěňata"
27.05.2017

Víkend s Royal Fellow

Od dnešního dne prožíváme víkendovou Royal Fellow návštěvu.
První přijela Diva s rodinou. Vyrostla z ní krásná slečna!
Diva of my Life Royal Fellow
(Bye Bye Worries Royal Fellow + Quickstep Dancer ZČernobílých)
V plánu máme ovečky, frsibee a dog dancing trénink. Rodnou hroudu navštíví i některá štěňátka F. Moc se na všechny těšíme!
07.05.2017

Max se stal chovným psem

Gratulujeme majitelce Maxe (Drive on Max Royal Fellow, nar. 3. 8. 2015) Tínce V.! Její Max se včera stal pod jejím vedením chovným psem. Max má zároveň ty nejlepší zdravotní výsledky, které jsme mohli očekávat. Je HD A, ED 0/0, OCD nepostižen, DOV včetně glaukomu nepostižen.
Tínka s ním aktivně trénuje sportovní kynologii a agility, také se věnují trikům z dog dancingu. Max je velice šikovný pes a mám velkou radost, že jej včera uchovnila.
27.04.2017

Loučíme se

Poslední povinnosti a poslední radosti. Album z posledního společného dne najdete zde. Bude se nám hodně stýskat.
23.04.2017

Freya už zná svůj nový domov

Děkujeme za zájem a podporu. Freyenka už zná své budoucí páníčky. Budeme ji mít poměrně blízko, a tak se těšíme, že se s ní budeme moct vídat i v budoucnu.
1..456..21
Kontakt

Mgr. Anna Hrochová
Třebenice

anna.hrochova@royalfellow.cz basscoffeezlantikova@seznam.cz
+420 777 858 232