Royal Fellow

border collies

Novinky

...můj nejlepší přítel

15.04.2017

Uvolnila se nám Freya!

Z vážných důvodů rušíme rezervaci na tuto dokonalou černobílou holčičku - Freyu.
Sháníme pro ni majitele, kteří ji povedou ke sportu. Nadějně vypadá i k výstavám, ovšem sport je prioritou.
10.04.2017

Už chodíme ven!

Prckové rostou jako z vody, vždyť už jim byl také měsíc :) Mají se dobře, všichni prospívají, rostou jako z vody. Mají za sebou odčervení a brzy je čeká další, týden už baští granulky s psím mlíčkem, přestěhovali se do ohrádky, brzy nás také opět navštíví paní veterinářka na očkování a čipování. Uteklo to děsně rychle. Ale užíváme si, co to jde ;)
Pod tímto odkazem najdete nové fotky, prohlížejte i další alba, fotím týden po týdnu ;)
12.03.2017

MÁME ŠTĚŇÁTKA!

Ve čtvrtek 9. března se nám narodil úžasný a vyrovnaný vrh sedmi štěňat. Bája byla šikovná a dokazuje mi každým dnem, jak je báječná maminka. Narodily se nám čtyři holčičky - tři černobílé a jedna blue merle, kluci jsou tři - jeden mordobílý, jeden blue merle a jeden vlkošedý. Všichni prckové přibírají a mají se k světu. Včera začal také čas vybírání těch správných majitelů. Všechna štěňátka jsou již předběžně rezervovaná a já se teď snažím z těchto předběžných rezervací zvolit co nejlépe ku spokojenému životu štěˇmátek i jejich budoucích majitelů.
05.03.2017

Báji 54./56. den

Báji 54./56. den.
Malí divoši se v bříšku už v jednom kuse melou. Nedá se říct, že by to Báju kdovíjak bavilo, bříško má obří a nejpohodlnější ležení bývá na zádech.
Ale jinak je to pořád ta stejná Bája :-)
Blíží se nám to, blíží. Držte nám palce!
24.02.2017

Bája 48. den

Jdeme do finále. Bájenka má dnes 48. den těhotenství. Už jí to leze krkem. Funí, válí se, kňourá, vcelku jí i hrabe. Dnes si kupříkladu otevřela skříň a z ní vytáhla výstavní desky se zbytkem pamlsků, který samozřejmě sežrala. K tomu pocuchala několik nedůležitých dokumentů (jako třeba bodování u zkoušek, posudky z výstav a podobně) a vyžrala díru do pouzdra na výstavní číslo na paži...
Pro mlsku by se přetrhla, a tak trhá rekordy v tricích :-) Co už jí moc nejde, je "popros" (je to jako byste chtěli postavit vajíčko) :-)
19.02.2017

Díja s Eliškou stály na bedně :-)

Šikovné holky! Díja (Dark Díja Royal Fellow, 1,5 roku) si s paničkou Eliškou vytančily třetí  místo na neofiko dog dancingových závodech začátečníků, a to z deseti účastníků. Oběma holkám moc gratulujeme!
18.02.2017

Výlet na Boreč opět po roce

Máme za sebou další "rodinný" výstup na kouzelný kopec Boreč. Sraz byl moc příjemný, děkujeme všem účastníkům a těšíme se na další ročník. ;-)
04.02.2017

Báji plné bříško :-)

Máme pro Vás s Bájou báječnou zprávu: Bája čeká štěňátka :-) A množné číslo je zde opravdu na místě, napočítali jsme více než šest malých klubíček. Tak doufáme, že Bája vše v pohodě zvládne a těšíme se na přírůstky do naší smečky.
08.01.2017

Máme nakryto :-)

No tak jo!
Na vědomost se dává, že si dnes Bája a Scotty dali dostaveníčko a padli si do oka. Scotty jako správný gentleman pozval Báju na domácí sníh a půjčil jí svůj míč(ek).
Za měsíc dáme s Bájou vědět, jak to dopadlo
05.01.2017

Bája je po vyšetření DOV - všeho prostá

Dnes jsme se vrátili z vyšetření na DOV od MVDr. Jiřího Beránka. Báji výsledky nás potěšily - vše je v pořádku ;-)
1..567..21
Kontakt

Mgr. Anna Hrochová
Třebenice

anna.hrochova@royalfellow.cz basscoffeezlantikova@seznam.cz
+420 777 858 232