Royal Fellow

border collies

Novinky

...můj nejlepší přítel

17.07.2016

Bája a vystoupení dog dancingu

Lásky moje!
Bája (Bye Bye Worries Royal Fellow) měla během minulého víkendu svou vystupovací premiéru před velkým publikem a udělala mi obrovskou radost, protože předvedla maximum a všechno zvládala jako profík!
Coffee (Basscoffee z Lantíkova) měla zároveň svoje poslední těhotenské vystoupení dog frisbee a dala do toho vše.
Moc jsme si to užili, a to i přes ten vcelku otravný zásah Mrakomora.
30.06.2016

Březost povrzena!

Tak tahle naše krasavice je těhotná! Máme radost z té příjemné zprávy a těšíme se na četu malých demoličních kuliček již okolo 8.8.2016
Basscoffee z Lantíkova + New Divine Rhythm That's the One
08.06.2016

Ha! Svatební foto jak se patří :-)

I dnes měla Coffee dostaveníčko s Larrym, překrytí se podařilo a tak už můžeme netrpělivě očekávat, co nám napoví sono.
Za foto děkuji Monice Švarcové.
06.06.2016

Máme nakryto!

Dnes proběhlo dlouho očekávané krytí naší Coffee. Od vážných zájemců stále přijímáme záznamy na štěňátka. Více informací naleznete v sekci "štěňata".
28.05.2016

Nord Bohemia Canis

Dnes jsem měla tu senzační možnost si vychutnat výstavní úspěchy naší psí rodinky. Opravdu s tetelím blahem ještě teď. A hned prozradím proč.
MVP v Litoměřicích Nord Bohemia Canis 2016 se dnes účastnila moje Bája (Basscoffee z Lantíkova x Diego Tender Flash), její bráška Bilbo a její syn Max (Bye Bye Worries Royal Fellow x Quickstep Dancer ZČernobílých) . Výsledky následující:
Bája (Bye Be Worries Royal Fellow) V2 res.CAC
Bilbo (Brave Heart Royal Fellow) V1 CAC
Max (Drive on Max Royal Fellow) V1 CAJC
No jako hustýýýý! :-)
Byl to velice příjemný výstavní den, moc děkuji majitelkám Tínka Vincíková (Maxík) a Iva Kotlabová (Bilbo) za krásné předvedení a úžasnou péči o jejich psí kámoše.
16.05.2016

Coffee na UL-LETu 2016

Naše milá Kafíčko měla v neděli opět exhibiční den. Byla se předvádět na akci s názvem UL-LET dětem 2016 a nejen dětem ukázala dog dancing a dog frisbee. Zde je alespoň krátká ukázka z obou vystoupení.

19.04.2016

Bilbo a Blue 1. místo, Cassie 4. místo!

Další naši psí drobečkové prošli křtem prvního flyballového turnaje!
Bilbo (Brave Hearrt Royal Fellow) a Blue (Blueberry Princess Royal Fellow) si na turnaji dvojic Křupky na Břehu vyběhali spolu se svým bratránkem Cedricem (Awesome Cedric Irlaf) krásné
1. místo v 5. divizi, a to za družstvo ForPes Lenochodi. :-) Gratulujeme!
A aby toho nebylo málo, tak i naše Cassie (Countess Cassie Royal Fellow) si se svou kolegyní Miou (JRT) zaběhla 4. místo ve třetí divizi, a to za družstvo ForPes Čiperky. :-)
Všichni odchovanci si počínali velice dobře, a nejen oni - jako trenérka mohu s potěšení říct, že i jejich páníci si vedli skvěle. Teď už jen dopilovat a se všemi včetně maminky Coffee a ségry Báji vyrazit na příští plánovaný turnaj (Manic Cup).
Foto: http://odcenicka.rajce.idnes.cz/

02.04.2016

Nimzi třetí na MR BCCCZ!

Mám moc ráda, když mohu sdělit takovou zprávu jakou se zrovna chystám napsat. Naše odchovankyně, úžasná slate merlinka Creamy Nimzi Royal Fellow, dnes mají se svojí paničkou Denisou pořádný důvod k oslavě.
Holky se účastnily MR BCCCZ ve výkonu a uspěly s tímto výsledkem:
Creamy Nimzi Royal Fellow (17 měsíců) - 3. místo v kategorii ZZO s 55b. z 60b. a 11cti účastníků!
No prostě bomba!
Denča se účastnila i se svou druhou psí parťačkou, kde v kategorii ZZO1 obsadily 11 místo. Holkám patří velká gratulace!
02.04.2016

Chelsea opět boduje!

Merlinka Chelsea Princess Royal Fellow (17 měsíců) se se svou paničkou Saškou účastnila svých druhých canicrossových závodů a umístila se na krásném 5. místě z 15 psů!
Oběma šikovným holkám posíláme do Frýdku co nejsrdečnější gratulace!
02.04.2016

Sraz u Buddíkovců :-)

Letos, jako každé brzké jaro, jsme se sešli u úžasných majitelů našeho odchovance, modráska Buddyho. Byla to příjemná procházka s ještě příjemnějším posezením. Děkujeme a za rok se budeme opět moc těšit! :-)
1..567..19
Kontakt

Mgr. Anna Hrochová
Lovosice

anna.hrochova@royalfellow.cz basscoffeezlantikova@seznam.cz
+420 777 858 232