Royal Fellow

border collies

Novinky

...můj nejlepší přítel

18.11.2017

Gratulujeme, holky!

Víkend ještě neskončil a už je plný úspěchů. Včera si Alena Smolíková s Foxy (Freestyle Fox Royal Fellow) vytancovaly první místo na neoficiálních závodech v dog dancingu v pražském Petcentru, hurá! 
Eliška Štencova s Díjou (Dark Día Royal Fellow) byly páté, huráá! 
A Eliška dnes Díju vyslala ještě do výstavního kruhu, kde získala V1 a titul vítěz třídy, oblastní vítěz. Huráááá! 
Gratulujeme, holky!
07.10.2017

Jsme na světě

Ve středu 3. října se nám narodilo pět úžasných borderek, dvě holčičky (blue merle a hnědobílá) a tři kluci (blue merle, red merle a černobílý).
Všichni se mají k světu, pečlivě se živí a za sebou už mají i první cvičení ranné stimulace. Maminka Coffee je opět báječná a svá poslední miminka si náležitě užívá.
24.09.2017

Týden do porodu

Máme možná dokonce necelý týden do porodu. Těhotenství si každý den užíváme. Štěňátka kopou jako o závod, Coffee však zatím žádné velké starosti nedělají :) Dnes mě dokonce přemluvila k ovečkám (ty naše jsou moc hodné, nic nehrozilo). Byla šikovná, ale vidět běhat vzducholoď na nožičkách bylo trochu legrační. Tím jsme pasení s Coffee na pár týdnů uzavřely ;) Držte nám palce. Moc se na přírůstky těšíme.
05.09.2017

Březost potvrzena ;)

Kafíčko je těhotná! Radostná zpráva nám udělala velkou radost. Toto bude již zcela poslední vrh. Je to až lehce nostalgické, Coffee je už velká dáma, tento vrh bude proto naprosto výjimečný a moc se na něj těším! Pravděpodobný termín porodu je přelom září a října, paní veterinářka napočítala tři štěňátka.
27.08.2017

Zpátky z tábora :)

Máme za sebou opět úžasný výcvikový tábor dog dancingu a dog frisbee s Alenkou Smolíkovou a Luckou Schönovou. Bája i Coffee se naučily pár nových tríčků. Bylo to opět parádní. :)
Také jsme měli menší setkání s Báji dcerkami Díjou, Angee a Foxy, tak jsme hned pořídili pár snímků :)
03.08.2017

Všechno nejlepší vrhu "D"!

Déčka mají dnes narozeniny a my máme radost a přejeme jim všechno nejlepší! :)
Zde naleznete odkaz na aktuálnější fotografie, které jsem nahrála na náš facebookový profil :)

Na obrázku Dark Día RF
01.08.2017

Setkání s Chelsinkou

Po dvou letech jsme se setkali s Chelsea a její rodinkou, která přijela z dalekého Frýdku a vytáhla nás na překrásný a příjemný výlet. Z Chelsinky je skvělá a spokojená psí slečna, venuje se naplno agility a canicrossu a my jsme rádi, že má takovou skvělou rodinu.
24.07.2017

Bája si složila ZOPku

S Bájou jsme si v sobotu udělaly radost. Složily jsme spolu zkoušku ZOP na známku výborná (94b/100). Navíc to bylo opravdu příjemné dopoledne s přáteli ;)
16.07.2017

Háráme ;)

A je to tu. Poslední vrh po naší Coffee se přihlásil o slovo. Coffee se nám rozhárala a my se chystáme během dvou týdnů na návštěvu u ženicha Scottyho. Držte palce!
30.06.2017

Coffee je po vyšetření DOV u MVDr. Jiřího Beránka

A je to skvělé! :) Coffee si od pana doktora odnesla potvrzení s výsledke PROSTÁ dědičných očních vad. A jako bonus dostala pochvalu, že je to veselá zdravá holka. ;)
1..567..23
Kontakt

Mgr. Anna Hrochová
Třebenice

anna.hrochova@royalfellow.cz basscoffeezlantikova@seznam.cz
+420 777 858 232