Royal Fellow

border collies

Novinky

...můj nejlepší přítel

26.03.2016

Bilbo má ZVOPku!

Úžasná novinka! Bilbo (Brave Heart Royal Fellow) dnes úspěšně složil zkoušku vloh ovčáckého psa (ZVOP). Gratulujeme jemu i paničce!
01.03.2016

Známe budoucího otce vrhu "E"

A je to! Verdikt konečně padl! Dlouho jsem se rozmýšlela, kdo bude otcem posledního plánovaného vrhu po naší Coffee. Rozmýšlela jsem se i o tom, že bychom zkusili něco trochu barevnějšího, ale ať jsem hledala, jak jsem chtěla, žádný z psů, kteří mě něčím oslovili, nebyl to pravé ořechové. U každého jsem našla nějakou potenciální zdravotní hrozbu nebo se mi něco prostě nezdálo. A tak to dopadlo, že ani tentokrát nevybočíme z řady a Coffee bude mít černobílého ženicha, ovšem po zdravotní i povahové stránce naprosto skvělého a navíc mimořádně krásného a s úžasným rodokmenem. Jestli vás zajímá, kdo to je, koukněte se do sekce "štěňata". :-)
02.01.2016

Novoroční výšlap na Boreč

Dnes jsme s odchovy (a nejen jimi) opět po roce podnikli výšlap na kouzelný kopec Boreč. Děkuji všem zúčatněným za příjemný výlet a těšíme se za rok opět na čmoudíky :-)
http://royalfellow.rajce.idnes.cz/Novorocni_prochazka_nejen_s_odchovanci_RF_-/
27.12.2015

PF 2016

Přátelé,
V roce 2016 Vám přejeme opět jen to nejlepší! Radost, lásku, štěstí i zdraví! Udělejme si svět krásný a mějme se rádi!
21.11.2015

Máme pár radostných novinek...

Naši odchovanci dělají radost!
Creamy Nimzi Royal Fellow v uplynulém víkendu vybojovala 1. místo na závodech v poslušnosti, a to ze 13 zádovníků, kde byla nejmladší, Gratulujeme jí i její šikovné paničce!
Nimzi zároveň obdržela výsledky RTG vyšetření, které dopadlo nejlépe, jak mohlo:
DKK: 0/0
DLK: 0/0
OCD: nepostižena
A aby toho nebylo málo, její starší bráška Brave Heart Royal Fellow složil dnes zkoučku ZOP! I jeho šikovné paničce Ivče Kotlabové gratulujeme!
A děkujeme!
16.10.2015

Štěňátka se mají fajn

Po delší štěňátkové odmlce se znovu hlásím se zpravodajstvím o prccích. Už jsou v nových domovech a všichni se u svých páníčků bezvadně zabydleli. Mám velikou radost, když mi chodí fotky z procházek, videa s dováděním i tréninky, zprávy o tom, že se pejskům dobře vede a jsou zdraví a veselí. Rozprchli se opět do všech koutů republiky a tak doufám, že se s nimi někdy na srazu opět sejdeme.
23.09.2015

Coffee a její vystoupení na Psích dnech v Postoloprtech

V sobotu jsme byly spolu s Coffee, Hankou Petráčkovou a její Abby a Buffy na Psích dnech v Postoloprtech. Předváděli jsme ukázky dog dancingu a dog frisbee. Příkládám videa mojí šikovné psí holčičky :-)
20.09.2015

Všechna štěňátka jsou zadaná a v následujícím týdnu se rozjedou do nových domovů

Venčíme, dovádíme, skotačíme, užíváme poslední dny na rodné hroudě a brzy se vydáme ukázat světu!
Fotky z venčení zde :-)
16.09.2015

Zvládli jsme to!

A máme to úspěšně za sebou! Všechna štěňátka už jsou kromě pravidelného odčervování také očkovaná a čipovaná. Návštěvu u pana doktora zvládli všichni skvěle. Nejvíc divočila Diva, která nechtěla být zavřená v kleci a usilovně se dobývala do náručí.
Všechna štěňátka se těší dobrému zdraví, mají nůžkový skus a chlapeček má již od šestého týdne sestouplá obě varlátka. Po příjezdu domů je maminka Bája pečlivě pomazlila. :-)
Štěňátka mají před sebou poslední dny u nás a příští týden se nám rozutečnou do nových domovů.
Pro chlapečka stále hledáme páníky.
V galerii najdete nová alba s fotkami štěňátek. Jsou tam i dováděcí fota z venčení :-)
07.09.2015

Seznamujeme se s novými věcmi

Pomalu se rozjíždí naše socializační práce se štěňátky. Píšu sice práce, ale je to spíše velká zábava. Přijímáme mazlící návštěvy, bereme štěňátka na malé průzkumy domácnosti i zahrádky, seznamujeme s vysavačem, tekoucí vodou, prostě jim ukazujeme okolní svět a oni jej hltají plnými doušky. S velkým potěšením musím shledat, že opět žádné ze štěňátek nijak "nevyčuhuje" ani vzrůstem ani povahou. Všichni jsou zatím vyrovnaní, zdravě zvídaví, mazliví, hraví...
Hledáme domov pro poslední štěňátko - pejska se jménem Drive on Max Royal Fellow.
1..678..19
Kontakt

Mgr. Anna Hrochová
Lovosice

anna.hrochova@royalfellow.cz basscoffeezlantikova@seznam.cz
+420 777 858 232