Royal Fellow

border collies

Novinky

...můj nejlepší přítel

30.06.2017

Plánujeme štěňátka

Tak jsem se rozhodla. Coffee bude mít letos ještě jeden vrh. Je jí sedm let, těší se báječnémo zdraví, užívá denních tréninků pasení oveček, zlepšuje se. Je akční, stále se ráda učí novým trikům, exceluje při frisbee a jako teta posledních Bájiných štěňátek byla opět výtečná. Takže - jo! A už máme s největší pravděpodobností také ženicha :) Více v sekci "štěňata"
27.05.2017

Víkend s Royal Fellow

Od dnešního dne prožíváme víkendovou Royal Fellow návštěvu.
První přijela Diva s rodinou. Vyrostla z ní krásná slečna!
Diva of my Life Royal Fellow
(Bye Bye Worries Royal Fellow + Quickstep Dancer ZČernobílých)
V plánu máme ovečky, frsibee a dog dancing trénink. Rodnou hroudu navštíví i některá štěňátka F. Moc se na všechny těšíme!
07.05.2017

Max se stal chovným psem

Gratulujeme majitelce Maxe (Drive on Max Royal Fellow, nar. 3. 8. 2015) Tínce V.! Její Max se včera stal pod jejím vedením chovným psem. Max má zároveň ty nejlepší zdravotní výsledky, které jsme mohli očekávat. Je HD A, ED 0/0, OCD nepostižen, DOV včetně glaukomu nepostižen.
Tínka s ním aktivně trénuje sportovní kynologii a agility, také se věnují trikům z dog dancingu. Max je velice šikovný pes a mám velkou radost, že jej včera uchovnila.
27.04.2017

Loučíme se

Poslední povinnosti a poslední radosti. Album z posledního společného dne najdete zde. Bude se nám hodně stýskat.
23.04.2017

Freya už zná svůj nový domov

Děkujeme za zájem a podporu. Freyenka už zná své budoucí páníčky. Budeme ji mít poměrně blízko, a tak se těšíme, že se s ní budeme moct vídat i v budoucnu.
15.04.2017

Uvolnila se nám Freya!

Z vážných důvodů rušíme rezervaci na tuto dokonalou černobílou holčičku - Freyu.
Sháníme pro ni majitele, kteří ji povedou ke sportu. Nadějně vypadá i k výstavám, ovšem sport je prioritou.
10.04.2017

Už chodíme ven!

Prckové rostou jako z vody, vždyť už jim byl také měsíc :) Mají se dobře, všichni prospívají, rostou jako z vody. Mají za sebou odčervení a brzy je čeká další, týden už baští granulky s psím mlíčkem, přestěhovali se do ohrádky, brzy nás také opět navštíví paní veterinářka na očkování a čipování. Uteklo to děsně rychle. Ale užíváme si, co to jde ;)
Pod tímto odkazem najdete nové fotky, prohlížejte i další alba, fotím týden po týdnu ;)
12.03.2017

MÁME ŠTĚŇÁTKA!

Ve čtvrtek 9. března se nám narodil úžasný a vyrovnaný vrh sedmi štěňat. Bája byla šikovná a dokazuje mi každým dnem, jak je báječná maminka. Narodily se nám čtyři holčičky - tři černobílé a jedna blue merle, kluci jsou tři - jeden mordobílý, jeden blue merle a jeden vlkošedý. Všichni prckové přibírají a mají se k světu. Včera začal také čas vybírání těch správných majitelů. Všechna štěňátka jsou již předběžně rezervovaná a já se teď snažím z těchto předběžných rezervací zvolit co nejlépe ku spokojenému životu štěˇmátek i jejich budoucích majitelů.
05.03.2017

Báji 54./56. den

Báji 54./56. den.
Malí divoši se v bříšku už v jednom kuse melou. Nedá se říct, že by to Báju kdovíjak bavilo, bříško má obří a nejpohodlnější ležení bývá na zádech.
Ale jinak je to pořád ta stejná Bája :-)
Blíží se nám to, blíží. Držte nám palce!
24.02.2017

Bája 48. den

Jdeme do finále. Bájenka má dnes 48. den těhotenství. Už jí to leze krkem. Funí, válí se, kňourá, vcelku jí i hrabe. Dnes si kupříkladu otevřela skříň a z ní vytáhla výstavní desky se zbytkem pamlsků, který samozřejmě sežrala. K tomu pocuchala několik nedůležitých dokumentů (jako třeba bodování u zkoušek, posudky z výstav a podobně) a vyžrala díru do pouzdra na výstavní číslo na paži...
Pro mlsku by se přetrhla, a tak trhá rekordy v tricích :-) Co už jí moc nejde, je "popros" (je to jako byste chtěli postavit vajíčko) :-)
1..678..23
Kontakt

Mgr. Anna Hrochová
Třebenice

anna.hrochova@royalfellow.cz basscoffeezlantikova@seznam.cz
+420 777 858 232