Royal Fellow

border collies

Novinky

...můj nejlepší přítel

23.09.2015

Coffee a její vystoupení na Psích dnech v Postoloprtech

V sobotu jsme byly spolu s Coffee, Hankou Petráčkovou a její Abby a Buffy na Psích dnech v Postoloprtech. Předváděli jsme ukázky dog dancingu a dog frisbee. Příkládám videa mojí šikovné psí holčičky :-)
20.09.2015

Všechna štěňátka jsou zadaná a v následujícím týdnu se rozjedou do nových domovů

Venčíme, dovádíme, skotačíme, užíváme poslední dny na rodné hroudě a brzy se vydáme ukázat světu!
Fotky z venčení zde :-)
16.09.2015

Zvládli jsme to!

A máme to úspěšně za sebou! Všechna štěňátka už jsou kromě pravidelného odčervování také očkovaná a čipovaná. Návštěvu u pana doktora zvládli všichni skvěle. Nejvíc divočila Diva, která nechtěla být zavřená v kleci a usilovně se dobývala do náručí.
Všechna štěňátka se těší dobrému zdraví, mají nůžkový skus a chlapeček má již od šestého týdne sestouplá obě varlátka. Po příjezdu domů je maminka Bája pečlivě pomazlila. :-)
Štěňátka mají před sebou poslední dny u nás a příští týden se nám rozutečnou do nových domovů.
Pro chlapečka stále hledáme páníky.
V galerii najdete nová alba s fotkami štěňátek. Jsou tam i dováděcí fota z venčení :-)
07.09.2015

Seznamujeme se s novými věcmi

Pomalu se rozjíždí naše socializační práce se štěňátky. Píšu sice práce, ale je to spíše velká zábava. Přijímáme mazlící návštěvy, bereme štěňátka na malé průzkumy domácnosti i zahrádky, seznamujeme s vysavačem, tekoucí vodou, prostě jim ukazujeme okolní svět a oni jej hltají plnými doušky. S velkým potěšením musím shledat, že opět žádné ze štěňátek nijak "nevyčuhuje" ani vzrůstem ani povahou. Všichni jsou zatím vyrovnaní, zdravě zvídaví, mazliví, hraví...
Hledáme domov pro poslední štěňátko - pejska se jménem Drive on Max Royal Fellow.
28.08.2015

POSLEDNÍ DVĚ VOLNÁ ŠTĚŇÁTKA

Aktivním lidem se zájmem o psí sporty, případně výstavy, zadáme poslední volná štěňátka - holčičku Diva of my Life Royal Fellow a chlapečka Drive on Max Royal Fellow. Oba prckové jsou velmi kontaktní a musím vyzdvihnout jejich odvážnou povahu. Je až úsměvné, ž právě oni dva mi stále a nejčastěji dávají najevo svou přízeň. :-) Holčička na mě mrká svýma princeznovskýma očkama a klučík se vrhne rovnou do klína. Jakoby tu chtěli zůstat :-))) Ale to bohužel nejde. A tak milí, máte-li o pejska nebo fenečku zájem, neváhejte mě kontaktovat, a to emailem nebo telefonicky - jak vám to vyhovuje. Ráda vás i uslyším a řeknu jakékoliv info.
Fotky všech štěňátek najdete zde pod odkazem, máme i další nové obrázky v naší galerii.
A ještě něco k povaze štěňátek - holčička i chlapeček jsou velice kontaktní a nebojácní. Při focení holčička jako jediná vyběhla nebojácně do prostoru, chlapeček je zase naprostý pohodář.
Jinak všechna ostatní štěňátka mají ráda lidksou přítomnost a když vlezu k nim do bedny (kterou do pár dnů překonají), jsem jimi celá obsypaná. :-) Jsou skvělí!
17.08.2015

Už začínáme dovádět, koukněte...

Štěňátka mají nové video...

16.08.2015

Dva týdny na světě :-)

Neuvěřitelné, jak ti malí drobečci rostou.
Napřed chodíme, potom teprve koukáme (někdo jednim, ale jo, oči už jsou tam! :-) )
Máme nová fota a poslední dvě volná štěňátka, černobílá holčička a kluk.
No a hlavně! Máme jména! :-*
Fotky najdete zde.
11.08.2015

Video štěňátek :-)

09.08.2015

Mini sraz .-)

Ne jen štěňátky živa je Royal Fellow, a proto jsme v parných dnech vyrazili na menší sraz s několika milými odchovanci Royal Fellow. A jak by také ne, když Frýdko-Místečáci dorazili do Čech, museli jsme toho využít. Procházka byla příjemná, za shledání jsem moc ráda. A po půl roce jsem viděla, jaká je z malé Chelsea krásná psí slečna :-) Má skvělou rodinu i báječnou psí kámočku Amy, máme z nich radost!
Pár fotek ze srazu najdete zde.

A jinak - naše odchovankyně Bowie the Sunflower se s páníčkem zúčastnila ME ve flyballu a přivezla si od tamtud stříbrnou medaili (11. divize). Gratulujeme!
09.08.2015

Rosteme!

Máme vlastně sedmý den.
Holky a kluk nám dělají radost. Všichni už mají přes půl kila, chlapec samozřejmě vede, ten bude mít za chvilku přes 700 g (teď už se nedá přehlídnout :-) ).
Babička Coffee se byla na vnoučátka už několikrát podívat a kdykoliv jí to Bája dovolí, s radostí pomůže. Vedra prckové naštěstí moc nepocítí. Jsou s námi v obýváku, kde je chládek, takže je jim fajn. :-)
Více fotek najdete v našem albu na rajčeti.
1..678..18
Kontakt

Mgr. Anna Hrochová
Lovosice

anna.hrochova@royalfellow.cz basscoffeezlantikova@seznam.cz
+420 777 858 232