Warning: ini_set() [function.ini-set]: A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in /data/web/virtuals/66075/virtual/www/Framework/Adamax-php-framework/Source/Mvc/Session/Classes/HttpSession.php on line 57
Royal Fellow

Royal Fellow

border collies

Novinky

...můj nejlepší přítel

27.11.2019

9.11.2019 Bája si vyovečkovala HWT

Konečně jsem se rozhoupala k tomu zkusit pracovní zkoušku pasení HWT s mou Bájou, která mi je u oveček tou nejlepší pomocnicí, a se kterou trénuji asi nejdéle. A vyšlo to. Bája si splnila na 82 bodů, což je pro mne velká paráda. Oslavujeme!
27.11.2019

19.10.2019 CHicos&CHiquitas už jsou v nových domovech

Celý vrh nám zamával a rozjel se během jednoho týdne do nových domovů. S výběrem nových majitelů to nebylo jednoduché, respektive někdy to bylo jasné jak facka a jindy čekalo štěňátko na výběr toho nejlepšího majitele déle. Vždy šlo o to, aby budoucí majitel byl pro pejska opravdu ten nejvhodnější, se kterým prožije plnohodnotný život sportovně zaměřené border kolie. Doufám, že se spolu bude všem vést dobře
27.09.2019

Máme volného pejska

Chewbacca Royal Fellow, trikolorní pejsek, čeká na ty nejlepší páníčky. Je to pes po aktivních rodičích, s předpokladem k psím sportům. Povahově vyrovnaný, zároveň nebojácný, zvídavý a hravý, klidné mysli. Více se o celém vrhu i jeho rodičích dozvíte v sekci "štěňata".
04.09.2019

Daří se nám...

Našemu pětičetnému potomstvu se daří skvěle. Všichni koukají a začínají se projevovat jako opravdoví psíci. Dokonce už i vrtění ocásku malé Chakry mě potěšilo na přivítanou :) Více zpráv o prťatech včetně videjí najdete na našem fb profilu.
25.08.2019

A je to :) Máme štěňátka!

Indy je maminkou. V noci z pondělí na úterý se nám narodilo pět krásných štěňátek (3 kluci a 2 holčičky), která krásně přibírají na váze a mají se k světu.
26.07.2019

Máme potvrzenou březost

Nojo, je to tak, Indy bude maminka! A ono je to na ní už i znát, je přeci jen trochu línější a mazlí se ještě víc, což jsem myslela, že snad ani není možný. A nenažraná je taky víc, to jsem si taky nedovedla představit :) Máme velkou radost.
05.07.2019

Z Indy je tančenice

Indy si dneska jen tak mimochodem odskočila zkusit také dog dancing. A je z toho její první zkouška z dog dancingu F1 na výborně :)
28.06.2019

Něco se chystá...

Je pravděpodobné, že letošní rok nás bude zase o pár chlupáčů víc. V neděli jsme si udělali s Indy výlet do za úžasným Dazzim, psem importovaným z Německé ch. s. of Silent Storm. Dáza je pes se super povahou, aktivní sportovec. Můžeme tedy doufat v super povahová mimča.
28.06.2019

Nejdůležitější novinky za poslední dva měsíce :)

Doháním resty. Na našem FB profilu to žije, tedy jsem poslední dobou novinky trochu zanedbávala. Než sypat jednu za druhou, tak to tady stručně shrnu (a že toho v poslední době bylo!) :)
Nejvtší novinky se týkají Kari a Indy.
Holky si splnily hned několik zkoušek. Obě mají ZZO, ZOP, NHAT a canisterapeutický test.
Bája, Kari a Indy byly také na vyšetření očí na DOV včetně glaukomu a všechny si odnesly výsledek "nepostižena".
Indy se také zúčastnila svým prvních agi závodů u nás. Sice to byl disk, ale byla mooc šikovná, běžela skvěle!
11.04.2019

Máme novou členku smečky

❤️ Protože do naší smečky zaplula jak nic, protože je naprosto skvělá a bezproblémová, protože práce s ní není práce ale radost, protože je to mazel a zároveň má chuť do každé srandy, protože se tváří, jako když přišla do ráje, je veselá a vypadá spokojeně a šťastně, zkrátka protože je nám všem společně dobře, padlo rozhodnutí a já teď mohu oznámit světu:
"Je nás pět " ❤️
Jednoduše už ji neumím poslat dál, někomu jinému, protože citím, že našla své místo mezi námi :)
Foto mobilovka, ale na jiné nebyl čas
Kontakt

Mgr. Anna Hrochová
Třebenice

anna.hrochova@royalfellow.cz basscoffeezlantikova@seznam.cz
+420 777 858 232