Royal Fellow

border collies

Štěňata

...můj nejlepší přítelVrh "CH"

                             Máme volného Chewbaccu... ;)

Narodili se nám tři kluci dvě holčičky. Jeden klučičí sportovec ještě čeká na svého majitele.

Štěňátka mají za sebou rannou neurologickou stimulaci pro podpoření vývoje motorického, psychického i zdravotního, jsou perfektně socializovaná, vedená ke hře s člověkem, jsou sebevědomá a nebojácná. Pravidelné odčernování, čipování a očkování s petpasem je samozřejmostí.

Zajímají vás novinky, fotogalerie a videa? Sledujte náš facebookový profil ;)

26.9.2019 - Je toho mnoho, co proběhlo a stále probíhá.
Prckové se mění před očima, rostou, hrají si, začínáme s přetahováním, zvládají i navádějí na pamlsek (protože jsou všichni neuvěřitelně žraví) :) ...Druhé odčervení proběhlo v pátém týdnu.


20.9.2019 - Máme toho za sebou hodně.
Štěňátka dělají viditelné pokroky, a to nejen v přírůstcích, ale také v jejich projevech. Jsem opravdu překvapená, jak bezstarostní ti prcci jsou. Otevřené dveře pro ně neznamenají sebemenší náznak obav z neznáma, naopak. Řítí se skrze ně a vítají nové možnosti objevování. Nepřestávají mě udivovat.15.9.2019 - Máme jména!
Tak tady jsou: Chakra (trikolorní holčička), Chumbawamba (blue merle holčička), Chuck Norris (čb chlapeček), Chewbacca (trikolorní chlapeček), Chilli Pepper (blue merle tan chlapeček).


10.9.2019 - Štěňátka po dvou týdnech dokončila rannou neurologickou stimulaci a v téže době začala otevírat očka :)
Hned vypadají úplně jinak. Ještě než se ale stačila rozkoukat, už dávno uměla dovádět a chodit, prostě pravé borderky. Během třetího týdne jim také začala být malá porodní bedna, a tak se o týden později přestěhovala do nového "sídla" v podobě ohrádky. Nejčastěji tu ale spinkají, jinak se rozkoukávají venku, kde mají ohrádku sice postavenou také, ale moc ji nevyužívají. Jsou více prostě voolně mezi námi :) Ve třetím týdnu prcků proběhlo první odčerneví a všichni jej zvládli bez problémů.


28.8.2019 - Pod tímto odkazem najdete
pár fotek našich prcků (a taky náš fb
profil, kde to žije mnohem víc než tady ;) )


25.8.2019 - Mrňata rostou jak z vody
, už mají přes půl kila. Cvičíme rannou stimulaci a štěňátka už se snaží postavit a chodit. Prospívají a dělají radost. Pokud chcete vidět celou galerii štěňátek, podívejte se prosím na náš fb profil, kde najdete také spoustu jinýh příspěvků ;)
 

19.8.2019 - Máme štěňátka!
Maličcí mají od Indy tu nejlepších péči. Měla jsem trochu obavy, jak zvládne ve čtyřech letech svůj první vrh, jestli dětičky přijme, jak bude porod probíhat... A všechno šlo parádně a hladce. Šikovná byla jak Indy, tak prckové, kteří poctivě přibírají na váze a mají se k světu. Bavičky jsou zatím ne zcela jisté, určitě máme holčičku čb s pálením, holčičku blue merle, pak máme kloučka čb s pálením a blue merle (tam někdy vidím pálení, někdy ne, to ještě uvidíme) a jako poslední se narodil kluk, co vypadá na první pohled jako čb, ale na druhý je trochu světlejší, tak uvidíme, jak to nakonec bude :)18. 7. 2019: Indy je březí :) Sono potvrdilo, že to byla fakt láska. Můžeme se těšit na malá éra.


23. 6. 2019: Nakryto ;) Láska na první pohled, Indy a Dazzi si sedli, ještě teď se musím usmívat, ti dva byli vážně senzační.Přiznám se, že jsem opravdu dlouho přemýšlela o tom to vrhu, o tom nejlepším psu pro naší Indy. Rozhodla jsem se jít cestou povahy a drivu a tato cesta mě dovedla ke krycímu psu Dazzimu. Dáza mě učaroval právě svou povahou. Je to milý, příjemný a přátelský pes. Je to pes, který se věnuje naplno agility (A3) a obedience (OB3) a zároveň dog dancingu (HtM2). Je to pes, který má stabilní povahu a zajímavý rodokmen, kde se spojuje sportovně vedené psy FCI i pracovní linie, zároveň je to rodokmen prověřený.

Štěňata z tohoto spojení budou vhodná především pro psí sporty, rozhodně to nebudou kamarádi na zahradu nebona mazlíka ;)

Kontakt

Mgr. Anna Hrochová
Třebenice

anna.hrochova@royalfellow.cz basscoffeezlantikova@seznam.cz
+420 777 858 232