Royal Fellow

border collies

Štěňata

...můj nejlepší přítelVrh "I"

 
 

Uteklo to jako voda. Všem, kteří s námi sledovali novinky na našem FB profilu, děkujeme za účast :) Prckové jsou moc fajn, správní bordeří akčňáci, zapálení pro každou legraci. Děkujeme za balíčky pro štěňátka od Brit Care. Prckové dostali do vínku také pojištění od PetExpert, které hradíme do jejich prvního roka. Doufáme, že se bude našim malým Kariškám a Štaflikům dařit báječně.

11.3.2021
Máme za sebou čipování i očkování. Všechno jsme zvládli na jedničku. Píšu "my", protože nervy mám z toho vždycky i já :) Ale nebylo to třeba. Máme šikovnou veterinářku a málokdo z prcků si vůbec všiml, že se děje něco výjimečného. Tak zas směle do řádění, přetahování, aportování (jde nám to skvěle!) a objevování. Ještě nutno sdělit, že se prcci už pěkně naučili čistotnosti a venčení zvládají ve většině případech opravdu venku.

22.2.2021
Štěňátka mají čtyři týdny, mají za sebou první odčervení, baští granulky, krásně přibírají a dokonce už narostli natolik, že už bydlí v novém.

25.1.2021
se nám narodilo sedm štěňátek, čtyři chlapečci a tři holčičky. Mají se k světu, krásně přibírají, maminka Kari o ně láskyplně pečuje a my máme velkou radost. Prosím o strpení, momentálně nepřijímáme rezervace na štěňátka, čekáme na potvrzení zájmu a složení závazné rezervace. Pokud by se něco změnilo, informuji další zájemce.

 
23.1.2021 - Včerejším dnem má Kari donošená štěńátka. Teď už se můžeme těšit na jejich příchod mezi nás.

23.12.2020 - Naše milá Kari je v očekávání :)
Otcem vrhu by byl Christopher Open Gate, pes z prochované linie na obou stranách rodokmenu, s mírnou, ale akční povahou, přátelský a pohodář - to jsou důvody, proč jsem jej vybrala.

 
Období karantény, zdá se, mnohým vnuklo nápad pořízení psího kamaráda, což je dobře u těch, kde to není jen chvilkové mámení. Vážím si zájemců, kteří mají dlouhodobý zájem o plemeno, jsou aktivní. Není mým cílem prodávat psy ambiciozním sportovcům, ale také nechci, aby to byli jen kamarádi na gaučing. Je pro mne důležité najít štěňatům takový domov, ve kterém budou milována, budou mít jasné poslání, bude k nim přistupováno jako k borderkám a zároveň nebudou přetěžována přílišnými nároky. Budou mít spokojený psí život :)

Kontakt

Mgr. Anna Hrochová
Třebenice

anna.hrochova@royalfellow.cz basscoffeezlantikova@seznam.cz
+420 777 858 232