Royal Fellow

border collies

Štěňata

...můj nejlepší přítelVrh "CH"

Štěňata
                                             Máme štěňátka... ;)
Narodili se nám tři kluci dvě holčičky. Jeden klučičí sportovec ještě čeká na svého majitele. V případě zájmu mne kontaktujte.28.9.2019 - Pod tímto odkazem najdete
pár fotek našich prcků (a taky náš fb
profil, kde to žije mnohem víc než tady ;) )


25.8.2019 - Mrňata rostou jak z vody
, už mají přes půl kila. Cvičíme rannou stimulaci a štěňátka už se snaží postavit a chodit. Prospívají a dělají radost. Pokud chcete vidět celou galerii štěňátek, podívejte se prosím na náš fb profil, kde najdete také spoustu jinýh příspěvků ;)
 

19.8.2019 - Máme štěňátka!
Maličcí mají od Indy tu nejlepších péči. Měla jsem trochu obavy, jak zvládne ve čtyřech letech svůj první vrh, jestli dětičky přijme, jak bude porod probíhat... A všechno šlo parádně a hladce. Šikovná byla jak Indy, tak prckové, kteří poctivě přibírají na váze a mají se k světu. Bavičky jsou zatím ne zcela jisté, určitě máme holčičku čb s pálením, holčičku blue merle, pak máme kloučka čb s pálením a blue merle (tam někdy vidím pálení, někdy ne, to ještě uvidíme) a jako poslední se narodil kluk, co vypadá na první pohled jako čb, ale na druhý je trochu světlejší, tak uvidíme, jak to nakonec bude :)


18. 7. 2019: Indy je březí :) Sono potvrdilo, že to byla fakt láska. Můžeme se těšit na malá éra.


23. 6. 2019: Nakryto ;) Láska na první pohled, Indy a Dazzi si sedli, ještě teď se musím usmívat, ti dva byli vážně senzační.Přiznám se, že jsem opravdu dlouho přemýšlela o tom to vrhu, o tom nejlepším psu pro naší Indy. Rozhodla jsem se jít cestou povahy a drivu a tato cesta mě dovedla ke krycímu psu Dazzimu. Dáza mě učaroval právě svou povahou. Je to milý, příjemný a přátelský pes. Je to pes, který se věnuje naplno agility (A3) a obedience (OB3) a zároveň dog dancingu (HtM2). Je to pes, který má stabilní povahu a zajímavý rodokmen, kde se spojuje sportovně vedené psy FCI i pracovní linie, zároveň je to rodokmen prověřený.

Štěňata z tohoto spojení budou vhodná především pro psí sporty, rozhodně to nebudou kamarádi na zahradu nebona mazlíka ;)

Kontakt

Mgr. Anna Hrochová
Třebenice

anna.hrochova@royalfellow.cz basscoffeezlantikova@seznam.cz
+420 777 858 232