Royal Fellow

border collies

Štěňata

...můj nejlepší přítelVrh "J"

Štěňata
Jednomu štěňátku hledáme ty nejlepší majitele, který má zkušenosti s výchovou psa a zajímá se o psí aktivity. Kterému štěňátku? To vám zatím nepovím, protože konkrétní štěňátka přiděluji zájemcům nejdříve v pátém-šestém týdnu podle povah a dispozic štěňátek a preferencí majitelů.

Více zpráv z pelíšku najdete na našem Facebooku

 
3.8.2021 - Letí to neuvěřitelně a štěňátkům už je skoro měsíc. Baští příkrmy, mají za sebou odčervení a objevují svět. Každý vrh mě něčím překvapí a tady to není jinak. Měla to už předchozí Indiánky štěňata, ale tato to snad dopilovala k větší dokonalosti - jsou neuvěřitelně vítací a sociální. Od třech týdnů vítají každého člověka, který se k nim jen nahne nad pelíšek. Hned přiběhnou jako jeden muž a čumáčky objevují a olizují lidského kámoše. Mají za sebou i venkovní venčení. Čekala jsem prvotní nedůvěru k tomu velkému světu, ale ta se vůbec nekonala. Hledali jen, kde je jaký kámoš, co by je mohl podrbat. Mají své první hračky a ty je baví.

5.7. 2021 -
Narodilo se nám šest úžasných tvorečků. Dva chlapečci a čtyři holčičky. Indy je jim skvělou a opravdu velmi pečlivou maminkou. Máme radost!

 


7.6.2021 -
A máme to potvrzeno! Indiánka bude podruhé maminkou :) Narození štěňátek očekáváme začátkem července. Naše veterinářka napočítala šest bordeřích kuliček... :)21.5.2021
- Před dvěma týdny (7.5.2021) jsme se setkali s pečlivě vybraným ženichem Orym (Ortty Darley Arabian) a hllásíme do světa, že jsme napnutí jak kšandy, zda se zadařilo :) Případným zájemcům nuto oznámit, že již není možné přijímat rezervace na psí holčiny, nebylo by to fér k zástupu současných zájemců. U kluků si dovolím tvrdit, že by šance být ještě mohla. Děkuji za pochopení.

 Štěňata po Indy a Orym budou mít předpoklady aktivních povah, doufáme, že po rodičích podědí i příjemný sociál, nekonfliktní, nikoliv však submisivní povahy, příjemné sebevědomí i milou povahu pro běžný život. Zádáme pouze lidem, kteří mají povědomí o plemeni a zkušenosti s výchovou psa.

Kontakt

Mgr. Anna Hrochová
Třebenice

anna.hrochova@royalfellow.cz basscoffeezlantikova@seznam.cz
+420 777 858 232