Royal Fellow

border collies

Novinky

...můj nejlepší přítel

01.01.2010

Už se nám to blíží! Hárání očekáváme každým dnem.

Datum krytí naší Coffee předpokládáme koncem října. Štěňátka očekáváme v barvě blue merle i černobílá, se sportovními i výstavními předpoklady. Zdraví obou rodičů je možné prověřit na jejich stránkách. Oba jsou však prostí všech očních vad, CEA DNA normal, HD A, ED A, OCD nepostiženi. Dasty je DNA TNS i CL normal, Coffee testy čekají po narození štěňátek. Podle anadune je však normal. Dastyho DNA genotyp pro MDR1 je také normal. Oba jsou nekonfliktní, temperamentí a vyrovnaní s nadšením pro práci. Coffee se věnuje dog dancingu, flyballu a dog frisbee. Dastík obedience, flyballu, poslušnosti, působí také jako canisterapeut. Více o jejich aktivitách i zkouškách najdete na jejich stránkách ;-)
01.01.2010

Drazí majitelé Áček Royal Fellow!

Vaše ratolesti rychle rostou, jsou z nich už nohaté borderky co pomalu dosrsťují :-) Proto nezapomeňte, že růst s sebou přináší také potřebu dobré výživy. Doporučuji se poohlédnout po nějaké kloubní výživě, nejlepší jsou extrakty z mušlí a žraločích chrupavek nebo přípravky, které obsahují potřebné doplňky. Jen pozor na přílišné množství vápníku. Ať se čumáčkům daří co nejlépe! ;-)
01.01.2010

Coffee splnila podmínky pro udělení titulu Master of Dog dancing

Na srpnovém táboře ve Dvoře králové s Alenou Smolíkovou a Luckou Schönovou bylo opět báječně. Všechny jsme se naučily několik nových triků v dog dancingu i dog frisbee, Kafícko navíc složila dvě chybějící zkoušky z dog dancingu. Vzhledem k tomu, že obě (HtM i MD) složila na výbornou, splnila tak podmínky pro udělení titulu Master of Dog dancing 1. úrovně! Máme z ní velikou radost!
01.01.2010

Dasty, budoucí tatínek plánovaných štěňátek, získal titul Interchampion!

Dastík, Diego Tender Flash, je krásný pes, to víme. Co je však skvělé, je zpráva, že splnil podmínky pro udělení titulu Mezinárodní šampion krásy, tedy Interchampion! Majitelce Karolíně Prejsové velice blahopřejeme! Jste úžasní!
01.01.2010

Mistrovství BCCCZ - Amálka vybojovala 2. místo!

Na otevřeném mistrovství klubu border kolií ve flyballu vybojovala Amálka spolu s Kosatkami 2 báječné druhé místo ve třetí divizi! Kafíčko byla po antibiotikách po ošklivém štípanci sršněm do hrudníku a následném zánětu mléčné žlázy, tudíž zabojovat nemohla (v tuto dobu je Coffee už zase zdravá a těší se na MČR ve flyballu). Za to si však krásně zaběhala Amálka, která tak vyběhala se svým týmem toto krásné umístění. Turnaj jsme pořádali jako tým coby Kosatky, a to spolu s Dajaverou Fitmin! Tímto děkujeme a těšíme se na příští ročník. ;-)
01.01.2010

Přijďte se na nás podívat na Ústecký psí festival :-)

Holky Royal Fellow se budou znovu po roce účastnit exhibice na Ústeckém psím festivalu. Ten se koná 5.8.2012 v areálu ZKO v Trmicích. Co všechno bude k vidění, můžete shlédnout ve video upoutávce. Jsou tam i Amálka a Coffee štěkající a bláznivé, jako vždy při flyballu. ;-)
01.01.2010

Na Happy míčku jsme vyhrály a získaly titul fly 18!

Kafíčko si vyběhala další zlatou medaili! S Kosatkami 1 jsme vyhrály první místo ve třetí divizi a získaly titul fly 18! Amálka běhala za Kosatky 2, které se umístily páté. Běhám v obou týmech, takže mě páté místo trochu mrzí, ale první místo mě zase velice těší! Doufám, že se brzy znovu rozdělíme s oběma týmy do jiných divizí, protože běhat proti svému týmu a mít radost z výhry nad sebou samotnou (v rámci týmu) je trochu praštěné a lehce schizofrénní :-) Každopádně hurááá z další výhry s Kafíčkem! :-)
01.01.2010

Kafíčko si přivezla z výstavy KCHMPP V4.

Na klubové výstavě KCHMPP, kterou doprovázelo neskutečně teplé počasí, se umístila i naše Coffee. Z třídy "otevřená" si přivezla nejen krásný posudek od Miroslava Zidara (SLO) a známku "výborná", ale také umístění - V4. Posudek je k nahlédnutí také zde. A ještě jedna zpráva - Kafíčka budoucí manžel Dasty si přivezl z víkendové výstavy výsledek naprosto bezkonkurenční - Multich. Diego Tender Flash - třída vítězů - V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, Vítěz Krásné louky a BIS!:-)
01.01.2010

Přivezli jsme si první místo! :-)

Po roce opět Mělník a turnaj Sladných nadějí a opět zlatá medaile pro Coffee a Kosatky 1. Tentokrát jsme závodili ve třetí divizi a vyběhali si PRVNÍ MÍSTO - s Coffee. Pršelo, bylo blátivo a ošklivo, ale doběhalo se bez úrazu. Kosatky 2 s Amálkou skončily ve stejné divizi čtvrté. Celkem bylo v divizi osm týmů, závody byly jednodenní, takže slušná makačka :-) Fotky přibudou snad brzy. Ošklivé počasí fotkám zrovna dvakrát nepřálo.
01.01.2010

Lukášovský drak: Stříbro pro obě holky Royal Fellow! :-)

Obě holky mají stříbrnou medaily! A co je lepší - každá v jiném týmu - samozřejmě, obě jako Kosatky ;-). Coffee ale za Kosatky 1 ve druhé divizi a Amálka za Kosatky 2 ve třetí divizi. Jsou to holky šikovné, běhaly oba dva dny naplno a zaslouží si obrouvskou pochvalu. Ostatně, jako všechny Kosatky! Vítězství uniklo jedničkám jen o fousek, protože finálový rozběh vyhrály! V opakovaném finále však již chyběly síly a výhru v rozběhu se zopakovat nepodařilo. Ale nevadí! Druhé místo je báječné! Jupí! A těšíme se do Mělníka na turnaj Sladkých nadějí. Krásné fotky z turnaje TUTO a zajímavé video z turnaje pro zasmání ZDE
1..192021..23
Kontakt

Mgr. Anna Hrochová
Třebenice

anna.hrochova@royalfellow.cz basscoffeezlantikova@seznam.cz
+420 777 858 232