Royal Fellow

border collies

Novinky

...můj nejlepší přítel

01.01.2010

První flyballový turnaj sezony - Eagers cup!

Máme za sebou první flyballový turnaj letošní sezony. Byl jím Eagers cup, který se již tradičně pořádal na kosatkodomovském Trmickém cvičáku. Bohužel, velké bohužel, nemohla závodit Coffee. Ta měla totiž poraněný horní ret, který si rozsekla v zápalu hry o míček s Amálkou. Nárazy na box by ret určitě neustál, rána vůbec nevypadala hezky, a tak Coffee pouze přihlížela. Amálka však závodila. Na překážkách 22,5 cm měla nejlepší čas 4,7s což na první závod po zimě není vůbec špatné. Těšíme se, až se pořádně rozběhá. Další turnaj, na kterém už snad poběží holky obě, bude u Jablonce nad Nisou - Lukášovský drak. Čeká nás již 19. a 20. května. ;-)
01.01.2010

Páníci i prckové, mějte se báječně!

Štěňátka jsou u svých páníků! Všem přejeme hodně štěstí, zdraví, radostí i úspěchů! A pamatujte - skákat s prcky až po prvním roce ;-) Ostatně první povídání už máte, kdyby bylo třeba cokoliv poradit, já i Pája rády pomůžeme ;-)
01.01.2010

Blížíme se do finále! První zlatíčka budou brzy k odběru :-)... :-(

Tak... A je to tu... Štěňátkům Royal Fellow bylo včera 7 týdnů. Blíží se tedy doba jejich odběru. Všechna psí zlatíčka již mají své budoucí páníčky, kteří se na ně moc těší. I my jsme moc rádi, že se nám podařilo podle našeho vědomí a svědomí vybrat ty nejlepší budoucí majitele, které jsme vybrat mohli. Štěňátka budou vedená sportovně, výstavně i pracovně. Majitelka maminky Gůči dělá Royal Fellow radost i báječné jméno svou starostí nejen o výběr nejlepších páníků, ale také péčí a hlavně socializaci psích miminek. Protože takovou socializaci, jakou jsem viděla u našich Áček, jsem snad neviděla nikdy nikde :-))) A jde to vidět i na vyrovnané povaze malých myšiček Royal Fellow. Prdloušům přejeme skvělý život!!!! Prozatím pouze neupravené fotky zde. Další info i s pěknými fotkami dodám brzy ;-)
01.01.2010

Štěnda mají 14 dní!

A rostou jako z vody! Aktualizovala jsem sekci štěňata - jsou tam čerstvé a nejčerstvější fotky štěňátek ;-)
01.01.2010

Áčka mají ža sebou první týden!

První týden života za sebou mají áčka Royal Fellow :-) Báječná maminka Gůča se o ně krásně stará, štěňátka se mají k světu a baští. Volní jsou poslední dva kluci a hb holčička. Gůči panička Pája nahrála video, které dokládá, že je Gůča opravdu starostlivá maminka. Můžete jej shlédnout.
01.01.2010

Máme štěňátka!!! Áčka Royal Fellow!

Báječná Gůča nás dnešním dnem obdařila nádhernými štěňátky - áčkami Royal Fellow! Mamina i štěnda se mají báječně! Narodilo se šest překrásných prcků - tři holčičky a tři kluci, všichni pěkně vypasení - váha nešla pod 400g! Holky si to s klukama pěkně barevně rozdělily! Narodily se ve stejném poměru - jedna hnědobílá ku dvěma černobílým u holek i kluků! Další fotky přidáme, jen co se Gůči panička Pája trochu vzpamatuje z porodního šoku :-)
01.01.2010

Béčka z Lantíkova slaví narozeniny!!! Všechno nejlepší Coffee, Betulce i všem ostatním!

Obrázek k narozeninám od Betulčiné paničky Martiny Beranové
01.01.2010

POTVRZENO! Gůča čeká štěňátka! :-)

Tak naše (tedy hlavně Páji) milá Gutchy Fair Play Aibara skutečně čeká štěňátka. Potvrdil to minulý týden veterinář, který Gůčínku vyšetřil ultrazvukem. Štěňátek je více než tři - Gůča pomalu roste, pečlivě si vybírá jídlo a má se k světu. Další zprávy budeme přinášet pravidelně. Gůči těhotenství prožíváme poctivě všichni ;-)
01.01.2010

První vrh štěňátek Royal Fellow!

Chovatelská stanice Royal Fellow čeká na svá první štěňátka! Maminkou vrhu A bude zapůjčená fena, úžasná a správňácká Gůča - Gutchy Fair Play Aibara. Tatínkem bude Badík - Filip ze Skalistých hor. Nakryto bylo 30.12.2011. Pokud se zadaří, černobílá i hnedobílá štěňátka skvělého zdraví i sportovních předpokladů můžete očekávat na přelomu února! Že je Gůča šikulka, dokládají i zkoušky, které spolu s paničkou složila: ZOP, ZZO , ZVOP, HtM1, F1, DwD1, canisterapeutická zkouška A co píše majitelka Gůči Pája Festová? "Kdyby náááhodou někdo potřeboval hraboše krtinců, stopaře, tanečníka, skokana o tyčích, chytače frisbeeček v černobílé a nebo hnědobílé barvě, Gůča ho pro Vás ráda vykouzlí" :-) Další fotografie i informace čekejte co nevidět ;-) Vše potřebné k tomuto vrhu na e-mailu paja.fest@seznam.cz
01.01.2010

PF 2012

Všem našim přátelům, známým, příznivcům i těm ostatním přejeme báječný rok 2012! Anička a holky z Royal Fellow. ;-)
Kontakt

Mgr. Anna Hrochová
Třebenice

anna.hrochova@royalfellow.cz basscoffeezlantikova@seznam.cz
+420 777 858 232