A jedeme dál... Protože v minulém příspěvku samozřejmě nebylo vše a dokonce ještě přibyly nějaké novinky, plynule navazuji
Maxouš (Drive on Max RF: Bye Bye Worries RF + Quickstep Dancer z Černobílých) se stal šampionem ČMKU. Gratulujeme oběma!
Chewie (Chewbacca RF: Dancing Shelly Royal Fellow + Dazzling Flash of Silent Storm) prošel bonitací u BCCCZ a stal se chovným psem! Blahopřejeme!
Chilli (Chilli Pepper RF: Dancing Shelly Royal Fellow + Dazzling Flash of Silent Storm) si vyskákal první agi zkoušku LA1, jupí!
Cheza (Energize Ya Fantasy RF: Basscoffee z Lantíkova + New Divine Rhythm That's the One) si vyčuchala poslední základní zkoušku NW a získala titul Absolvent NW, úžasný holky, kam jste se dostaly!
Opět je tu atlet Ajk (Indispensable Ike RF: Go for Joy RF + Christopher Open Gate), který má za sebou RTG u MVDr. Ekra s výsledky HD B, ED 0/0 a OCD free, paráda, teď to paníčce s Ajkem poběží ještě s větší úlevou, že se do toho mohou opřít naplno
A jako bonbónek je tu zase charismatický Bebe (Jean-Paul Belmondo RF: Dancing Shelly RF + Orrty Darley Arabian), který sijednak vytančil mastera v dogdancingu MoD1 a jednak se z něj stal canisterapeutický pes! Hustě vy!
Uf! Jsou skvělí a šikovní a my máme velkou radost! Všem patří poděkování za jejich píli i za to, že se s námi podělili o informace
Foto: archiv Nikoly Sterly
Foto: archiv Nikoly Sterly
Foto: Alena Hevessy
Foto: Alena Hevessy
Foto: Zuzana Hlavatá
Foto: Zuzana Hlavatá
Foto: Kateřina Šinclová
Foto: Kateřina Šinclová
Foto: Kristýna Dudová
Foto: Kristýna Dudová
Foto: archiv Kristýny Vincíkové
Foto: archiv Kristýny Vincíkové
Back to Top