Poslední dobou moc nestíhám přidávat novinky, ale už se nám jich nakupilo tolik, že to vezmu, jak se říká, "šmahem", ačkoliv každá z nich si zaslouží patřičnou pozornost.
Bebe (Jean-Paul Belmondo RF) si vytančil třetí dd zkoušku na výborně, tentokrát je to MD1. Přidal si i výstavní úspěch na KVP Slaný, kde se stal vítězem třídy a na KVP Dog Show Džbán, kde získal V2. Borci!
Bebeho sestřička Jazzy (Jazz Royal Fellow) si byla udělat důvěrné snímky rentgenovým zářením a MVDr. Ekr zhodnotil, že je to dobré: HD A, ED 0/0, OCD free. Velká gratulace!
Na výstavě byl i Karíšky syn Ajk (Indispensable Ike RF), který získal pěkný posudek od Lenky Klímové a odešel s uznáním atleta s krásnou VD. Svou první výstavu zvládl s přehledem.
Jeho sestřička Easy (Its Easy to Love RF) je pěkná běhna! Teda jakože fakt dobře běhá! Protože si s paničkou vyběhaly úžasné výsledky: MČR borderek v canicrossu, báječné 5. místo! A následně na LIBOVé jízdě bedna! Druhé místo. Paráda, ať vám to holky stále tak skvěle běhá. A ještě k tomu s takovými výsledky RTG, aby ne: HD A, ED 0/0, OCD free, SA negativ, LTV 0, patellar 0/0.
Jestli jsem na nějaké úspěchy zapomněla, tak je doplním, ale není divu, jsou báječní!
Foto: Alena Hevessy
Foto: Alena Hevessy
Foto: Lenka Hinzeová
Foto: Lenka Hinzeová
Foto: Zuzana Hlavatá
Foto: Zuzana Hlavatá
Foto: archiv Jitky Pencové
Foto: archiv Jitky Pencové
Back to Top