Aktuálně: Máme štěňátka
23. března se nám narodil výjimečný vrh. Výjimečný je z mnoha důvodů. Je to první outcross v naší chovatelské stanici, zároveň je to první vrh, kdy máme dvě štěňátka. Kari měla celkem štěňátek sedm, ale porod přežila pouze dvě. Ostatní byla opravdu příliš veliká (kolem 500 g) a porod byl pro ně obtížný.
Kari je naprosto báječná psí máma, o své dvě holky se stará fantasticky a ty každý den nabírají na váze. Jsou hodně příjemné, při manipulaci klidné, mají rády lidský dotek, který je umí případně utišit.
Dne 23. ledna 2023 proběhlo krytí Kari (Go for Joy Royal Fellow) psem Super Ben. Předpokladem vrhu jsou psiska vhodná pro aktivní majitele, do sportu a nejlépe lidem se zkušenostmi s aktivním plemenem.
Proč Super Ben? Je to prochovaný pes (imp. Wales) oceňovaný především pro svou povahu, kterou umí předávat jeho potomkům. Při práci je sebevědomý, rozhodný a vytrvalý, jako společník zas klidný a vyrovnaný.
Vzhledem k tomu, že Kari je temperamentní fenka s velkou "will to please" a ochotou spolupráce při jakékoliv aktivitě, očekávám, že bude toto spojení zajímavé právě pro majitele, kteří hledají parťáka pro psí sporty a aktivity.
Momentálně přijímám záznamy na štěňata. případě dotazů mě kontaktuje.
Super Ben
(ISDS No - 00/337308, ABCA reg., FCI Nr - CMKU/BOC/8876/-15/15)
*4.4.2015
tricolour
HD A (0/0), ED 0/0, OCD clear (not affected)
DNA CL, IGS, CEA, TNS - normal (clear)
CEA/PRA:  clear
glaukom, goniodisgenesis, katarakta: clear
HWT (FCI herding working test)
Go for Joy Royal Fellow
DNA CEA, TNS, CL, MDR1, IGS. RS, GG, SN:  normal
HD A, ED 0/0, OCD clear, pattelar 0/0
CEA/PRA:  clear
glaukom, goniodisgenesis, katarakta: clear

F1, MD1, ZZO, ZOP, NHAT, canisterapeutický test
Back to Top