Kari (Go for Joy Royal Fellow) + Ben (Super Ben)
*23.3.2023
Keep the Faith (Kippi)
černobílá/seal fenka, věnuje se s paničkou dog dancingu, kde se již účastnila i soutěží, psím trikům a poslušnosti

Kiss of Coffee (Coffee)
černobílá fenka, věnuje se s paničkou psím trikům, noseworku a poslušnosti. Má za sebou první mezinárodní výstavu s výsledkem VN2

23. března se nám narodil výjimečný vrh. Výjimečný z mnoha důvodů. Je to první outcross v naší chovatelské stanici, zároveň to byl dosudprvní vrh, kdy máme dvě štěňátka. Kari měla celkem štěňátek sedm, ale porod přežila pouze dvě. Ostatní byla opravdu příliš veliká (kolem 500 g) a porod byl pro ně obtížný.
Kari je naprosto báječná psí máma, o své dvě holky se starala fantasticky, každý den nabíraly poctivě na váze. Jako štěňátka byla hodně příjemná, při manipulaci klidná, měla ráda lidský dotek, který je zklidňoval. Později se z nich vyklubala skutečně velice kontaktní a zvídavá štěňata, která neměla sebemenší problém s novými věcmi, novými místy, aktivitami.
Po odjezdu do nových domovů proběhla rychlá a bezproblémová aklimatizace.
Momentálně žijí obě holky - Kiss of Coffee RF (Coffee)  a Keep the Faith RF (Kipi) u svých majitelů, kteří s nimi trénují poslušnost a základy psích sportů, jsou skvělými společníky pro život i do psích aktivit.
Dne 23. ledna 2023 proběhlo krytí Kari (Go for Joy Royal Fellow) psem Super Ben. Předpokladem vrhu jsou psiska vhodná pro aktivní majitele, do sportu a nejlépe lidem se zkušenostmi s aktivním plemenem.
Proč Super Ben? Je to prochovaný pes (imp. Wales) oceňovaný především pro svou povahu, kterou umí předávat jeho potomkům. Při práci je sebevědomý, rozhodný a vytrvalý, jako společník zas klidný a vyrovnaný.
Vzhledem k tomu, že Kari je temperamentní fenka s velkou "will to please" a ochotou spolupráce při jakékoliv aktivitě, očekávám, že bude toto spojení zajímavé právě pro majitele, kteří hledají parťáka pro psí sporty a aktivity.
Momentálně přijímám záznamy na štěňata. případě dotazů mě kontaktuje.
Super Ben
(ISDS No - 00/337308, ABCA reg., FCI Nr - CMKU/BOC/8876/-15/15)
*4.4.2015
tricolour
HD A (0/0), ED 0/0, OCD clear (not affected)
DNA CL, IGS, CEA, TNS - normal (clear)
CEA/PRA:  clear
glaukom, goniodisgenesis, katarakta: clear
HWT (FCI herding working test)
Go for Joy Royal Fellow
DNA CEA, TNS, CL, MDR1, IGS. RS, GG, SN:  normal
HD A, ED 0/0, OCD clear, pattelar 0/0
CEA/PRA:  clear
glaukom, goniodisgenesis, katarakta: clear

F1, MD1, ZZO, ZOP, NHAT, canisterapeutický test
Back to Top